Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusság bűn?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a Bibliában milyen idézetek vannak,amik válaszként illenének ide,de arra vagyok kíváncsi,amit Ti gondoltok róla. Mert alapjában véve boldognak kéne lennünk, de egy leszbikus nem lehet boldog,ha vallásosként azt bűnként éli meg,nem?
2012. jan. 2. 20:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

kérdésre válasz: Nem

Lelkek Erdésze egy F*SZ vagy

2012. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. A kisemberek szitkozódása csakis jóra vezethet a végén.
2012. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Lelkek Erdésze,a kérdés a melegekre vonatkozott,a biszexuálisokra nem. Ha egy leszbikus egy nővel boldog,akkor valószínűleg nem fog férfiakkal szexelni,ezért leszbikus.

2012. jan. 2. 21:44
 24/29 mus musculus ***** válasza:
Lelkek Erdésze tipikus példája a beteges konzervatívoknak. Inkább legyen fajfenntartó, de boldogtalan mindenki, minthogy netalán valamicskével kevesebb gyerek szülessen a jó élet árán. "Ne találjunk ki új eszméket" - A régiek is kipattantak valaki fejéből, nem?
2012. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 mus musculus ***** válasza:
És akkor a túlnépesedést még meg sem említettük.
2012. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nincs Magyarországon túlnépesedés, de mindegy. A népességi szaporulatot legalább önfenntartó szinten kell tartani ahhoz hogy egy közösség stabil maradhasson, és ne kelljen bevándorlással bepótolni a hiányzó alkalmazottakat meg nyugdíjjárulékfizető állampolgárokat.
2012. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egyébként nem vagyok konzervatív. Sőt, meglehetősen szazabadelvű vagyok, ellentétben itt sok mindenkivel. Mi sem bizonyítja jobban mint az egyik hasonló-tárgyú kérdésre adott válaszaim:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 mus musculus ***** válasza:

Igen, te most megismételted magad, leírtad még egyszer ugyanazt, amit oldalakon keresztül hangoztattál. Észre sem vetted, hogy én azt már rég felfogtam, szimplán csak nem látom értelmét. Mit ér a stabil közösség kiépítése, a tiszta magyar vér megőrzése, ha közben mindenki megkeseredik?

Egyébként nem hinném, hogy az ismeretlenül való összejövés nemellenzése elég ahhoz, hogy liberálissá nyilváníthatóvá váljon az illető. Régen is ez volt, érdekből házasították össze a fiatalokat, nem számított ha szart se tudtak egymásról, esetleg 2-3 alkalomnál többször nem találkoztak korábban. Szóval egymagában ez kevés.

2012. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát a leszbikusság manapság nem annyira bűn,a b*ziság szerencsére még mindig az.Talán azért mert mi pasik szeretjük nézni a leszbiket és ez mamár inkább szexi mint bűn:D
2012. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!