Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett vége a kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége a kapcsolatotoknak? Ki szakított? Látsz még esélyt arra h újra együtt legyetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kaptam rá indokot. A lány szakított. Nem is szeretnék újra együttlenni vele.
2010. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért lett vége, mert a fiú nem szeretett, megcsalt.

Ő szakított velem.

Tuti, hogy már nem leszünk együtt.


17/L

2010. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
15 évesen volt az első barátom. Fél évig voltam vele. Közben ismertem meg egy másik fiút, akivel tök jókat beszélgettünk. Idősebb volt nálam, érettebb a korosztályomnál, ami nekem nagyon imponált, mert én is kiemelkedtem az átlagból értelmi szintet tekintve. Aztán igazából ő nyitotta fel a szememet, hogy hogyan is kéne bánni egy lánnyal. Ő akkor még csak haver volt, mégis jobban/többet törődött velem, mint a barátom. Aztán kiszerettem belőle. Meg sem fordult a fejemben, hogy újrakezdjük. Semmi pénzért. És azóta is a másikkal vagyok, immár 5 éve :)
2010. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Állitása szerint sokat bántott, ami némileg igaz de "halálosan" szerettem és ő volt a nagy "Ő". Majd eltünt szó nélkül az életemből. Nekem hiányzik még most is és sokat gondolok rá, de 3x lett volna esélye hogy éljen a lehetőséggel, hogy kibéküljünk, azonban ő nem tette meg, ugyanugy elment. Én még ugy érzem hogy szeretnék vele lenni.


18L

2010. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az nap szakított velem a barátnőm h 1 hónaposak lettünk.pont a közös nyaralásunkon voltunk megvárta a vacsorát is(étteremben persze)amire meghivtam h 1 hónaposak lettünk,még leis feküdt velem utána és késö este elmondta h max mint barátot szeret.és mostmár a haverommal kever.nem akarok vele ujra együtt lenni:S 19/f
2010. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát utolsó nem semmi:/ Az én kapcsolatom azért lett vége, mert nem úgy bánt velem a srác ahogy megérdemeltem volna, valamint már rájöttem, hogy igazából nem is őt szerettem és szeretem.
2010. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy nem szeretnék már többé vele lenni.
2010. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

első barátomnál ő szakított velem, pedig tudom h szerelmes volt belém; indok nélkül mondta h nincs tovább. ő volt az első szerelmem és még jó 1 év múlva is szerettem volna összejönni vele. mára már nem.(3 hónapos kapcsolat volt)

a másodiknál pedig én szakítottam. nem éreztem azt h szeretne, sose mondta, meg sose láttam rajta(nem voltak jelei)(4hónapos kapcsolat volt). vele meg nem is értem igazából miért jöttem össze, utólag rájöttem h én sem szerettem igazából :D. úgyhogy nem is jönnék vele össze újra :D

a mostani barátom..................... (L)

L*

2010. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 évig jártunk. A barátnőm szakított velem 4 hete. Azt mondta már nem szeret, és már csak barátként tekint rám. Próbáltam rábeszélni hogy gondolja át a dolgokat, de nem akarta. Azt mondta hogy számára kihűlt ez a kapcsolat és esélyt se lát arra, hogy megint összejöjjünk. Az első 2 hétben nagyon szenvedtem mert őrülten szerelmes voltam belé, és nagyon reménykedtem hogy talán meggondolja magát. Beszélgettünk is néha-néha de ennyi. Aztán az utóbbi két hétben valahogy elkezdtem kiszeretni belőle. Kicsit szemétül viselkedett velem valamelyik nap mert nem fogta fel h én még szeretem. És ez egy lavinát indított el. Minél jobban kiszeretek belőle annál jobban meglátom a hibáit, és azt hogy ő egyáltalán nem az kívülről nézve. És egyáltalán nem az aki kell nekem. Nem akarok összejönni vele újból.
2010. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra, végülis nem volt sok barátnőm:

1. mert egy ribanc

2. mert egy ribanc

3. mert egy ribanc


S mindig ők szakítottak. 32/F

2010. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!