Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de nagyon mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lenne egy nagy kérdésem:(

Szerelmes vagyok Gránicz Péterbe de mint az állat :( és a barátnőm miatt nem mondhatom el neki :( Pedig mind a ketten nem éreznek má semmit sem hanem csak úgy vannak egymás mellett =/ és félek ha elmondom akkor összeveszek a barátnömmel ez miatt :( mit csináljak?:(:(



2012. jan. 2. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Lekváros buktát, mert azt szeretem.
2012. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*szilvás :D
2012. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a csávó G.Péter is csak azért van vele hogy kurja =/ úgy veszem észre hogy engem meg téll szeret =/ a csaja meg ( Em...) annak is van másik de nem akarja elmondani petinek =/ most mi legyen? mondjam el neki? vagy hagyam rá?=/
2012. jan. 2. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a fontosabb a csaj barátsága vagy a kiszemelt fiú?
2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mind a kettő fontos =/ de ha meglátom egyszerüen benedvesedek mint az állat =/ és nem tudok vele mti csinálni =/ legszivesebben rávetném magam =/ a csaj meg nem akarja otthagyni me neki ez jobb =/
2012. jan. 2. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:

ez? [link]

:D

2012. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja :/ de nem tudok vele mit csinálni, szeretem nagyon... haverom meg a csajt, és nem tudom hogy mit csináljak? elmondjam neki h már csak kurn@k vagy mi???
2012. jan. 3. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
homokos feje van a gyereknek :D hagyd a fenébe :D
2012. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!