Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amelyik srác bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amelyik srác bejön részegen az bejön józanul is? (mármint ha te vagy részeg)

Figyelt kérdés
Kiábrándulnátok egy srácból, aki elég egyértelmű "jelekre" sem lépett, vagyis csak beszélgetésig, de te mégis többet akartál (akár csókot)? (mindketten eléggé ittasan..)
2012. jan. 2. 22:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A részegség alatt nem a hányós, ordibálós, össze-vissza esős részegséget értem, hanem kicsit forog a föld, fáradt vagy.. stb..
2012. jan. 2. 22:49
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem bejönne úgy is, nem ábrándulnék ki, bár én nem vok nyomulós 20L
2012. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most szilveszterkor megismerkedtem egy lánnyal, eléggé részeg volt ő is meg én is, jókat beszélgettünk, poénkodtunk, és sajnos én sem léptem tovább a beszélgetésnél és erre sajnos csak másnap jöttem rá, így elszalasztottam egy nagyon helyes lány közeledését. (Pedig így utólag visszagondolva elég egyértelmű jeleket adott nekem.)
2012. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dettó. Azt leszámítva, h lehet kicist béna volt, tök átlagos dolgokról beszélgettünk, és lehet h unalmasnak talált, sőt majdnem biztos.. De jöjjenek még válaszok!
2012. jan. 2. 23:00
 5/14 anonim ***** válasza:
amelyik srác bemegy valahova józanul az részegen is feltépi az ajtót
2012. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ebből most semmit sem értettem. Bennem van a hiba? :))
2012. jan. 2. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:

te kérdezted h bejön e?

(ajto)

2012. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jah, már értem humorherold :)
2012. jan. 2. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
örülök akkor :)
2012. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból:

Azok a mókás pillanatok amik mondjuk elkísérik az embert ittasan egy buliban, általában nem folytatódnak másnap józanul.

Aka megbeszélsz egy randit egy csajjal berúgva, és bizony előfordul hogy másnap hallani se akar rólad. Sőt mondok még jobbat ez vice versa igaz lehet.

2012. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!