Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amelyik srác bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amelyik srác bejön részegen az bejön józanul is? (mármint ha te vagy részeg)

Figyelt kérdés
Kiábrándulnátok egy srácból, aki elég egyértelmű "jelekre" sem lépett, vagyis csak beszélgetésig, de te mégis többet akartál (akár csókot)? (mindketten eléggé ittasan..)
2012. jan. 2. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem sablonos vagy, minden csaj hasonlóan néz ki mostanság. persze szép vagy, de azért na...
2012. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem nem feltétlen.
2012. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én idén kihagytam az eddigi legjobb csajt, mert nem voltam eléggé kezdemènyező. Én és az egyik ismeröm is tetszettünk a csajnak,de én valamiert nem mertem lépni, ezután pedig elkezdtek táncolni a haverommal, majd jött a csok. Már bánom hogy nem én èltem a lehetőséggel.
2012. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én vagyok a srác... 17 évesek vagyunk mindketten. Egyébként elsősorban a külsőre gondolok!
2012. jan. 2. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!