Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg vannak olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan fiúk akik csak részegen mernek közeledni? Még az ilyen 'kemény fiúk' között is?

Figyelt kérdés
Sokszor megesik hogy ittasan odajönnek, beszélünk, smárolunk,aztán elkérik a számom, de nem hívnak, mondom biztos túl részeg volt, és hónapok után megtudom hogy hogy bejöttem neki..de akkor nem értem mért nem hívnak..?
2011. dec. 27. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet nincs pénz a telójukon.
2011. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak túl könnyű préda vagy, és az nem izgalmas. Ha majd egy gyors menet kell, akkor hív.
2011. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos,ha már eltudja kérnie a számodat és még smárolni is tud akkor annyira az még nem részegség. Az még legfeljebb csak annyi,hogy annyit ivott amennyivel már nem gátlásos és van némi bátorsága a dologhoz. De amint kimegy belőle a pia ugyanolyan marad és nem fog felhívni.

Ez velem is mindig így van,a lányokkal csak hullarészegen merek táncolni és kommunikálni amugy ugy félek odamenni hozzájuk mint a tűzhöz.

2011. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, velem is sokszor hasonló a szitu. De ha már reggel egy ismeretlen szám van elmentve a telefonomban, amire nem emlékszek, azért mindig felhívom, mert bizakodó vagyok. Egyébként ez néha jobb is, mert mikor elsőnek találkozunk, az voltaképpen már a második és miden sokkal gördülékenyebben megy.

21/F

2011. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és te már egyből smárolsz velük. Büszke lehetsz magadra, kis ribanc.
2011. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a telefonszám elkéréséhez pia kellett akkor a telefonáláshoz is pia kell.
2011. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy nem vagyok már olyan kicsi :)
2011. dec. 27. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Mégis mi ebben a hihetetlen?!


Én is ilyen vagyok. Részegen lesmárolok simán egy csajt, de józanon egyből zavarban vagyok egy nekem tetsző lány társaságában olyannyira, hogy megszólalni sem igazán merek.

2012. jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt hittem csak a lányok ilyenek :)
2012. jan. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!