Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit engedtek meg magatoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit engedtek meg magatoknak egy kapcsolatban? Flört, puszi, ölelés stb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit. Mért kéne? 19F
2012. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam.Kapcsolatban vagyok de nem a párotokra értem hogy vele szemben mit(nyilván amúgy,csak mindjárt jön valami troll és úgyis beleköt)..hanem buliban vagy ilyesmi.
2012. jan. 3. 00:50
 3/13 A kérdező kommentje:
jav.:kapcsolatban vagytok
2012. jan. 3. 00:50
 4/13 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Én semmi ilyesmit, puszi igen, ismerős csajoknak, de ennyi.
2012. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen épp ezért mondtam, hogy Semmi ilyesmit. Ha párom van akkor ő az enyém én az övé. Minek kavarjak mással ha ott a nöm akit este megdughatok?
2012. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Macs1209 ***** válasza:
100%
Havercsajnak 2-3 puszi (attól függ, melyik csoportba van), ha párom ismeri a havercsajt, akkor esetleg baromkodásból átölelem (mert akkor ugye tisztába van vele a párom, hogy nem konkurencia az illető), de idegenek esetén max "szia".
2012. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Puszi és ölelés másnak,aki tényleg jó barát.

Flört stb. kizárva !

2012. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ami barátságból történik. Puszi találkozáskor, ölelést max akkor ha régi ismerős a lány vagy valamilyen bánata van és sajnálatból. Flört nem.
2012. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés és ölelés, puszi és puszi között nagy különbségek vannak!

Nálunk ezek belefértek. (Igen, múltidő, de éppenséggel nem emiatt mentünk szét.)

A flörttel úgy vagyok, hogy annak is vannak árnyalatai - ugyan flörtnek minősül nálam az is, ha a bók(om)ban benne van az a szándék, hogy az illető jobban érezze magát (ha éppen akkor sz.rban van), viszont ezt a verziót nyíltan, elfogadóan kezeltem a volt barátnőmnél és tolerálom, elfogadom (-nám) most is. Mármint, éntőlem aztán.. nyugodtan, az ilyen flörtölés mehet. Az ő és az én részemről is.


(Úgy vagyok vele, hogy szerintem lehetetlen, hogy egy kapcsolatban X és/vagy Y ne tekintsen kifelé. Nem várom el a totális önmegtartóztatást magamtól; hát a kedvesemtől sem.

Úgy vettem észre, hogy a dolog működik, csak két hasonlóan, majdnem ugyanúgy gondolkozó embernek kell találkoznia. Nem naivitás ez, csak ahogy látom, ha két ember abszolút megbízik a másikban és alapjaiban hűségesek, nem korlátoznak/tiltanak - természetesen kölcsönösen -, az nagyon jó.)

2012. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Otthon ülve ku$$olást engedem, ha kedvem van...

20/F

2012. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!