Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet el kéne egy barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet el kéne egy barát?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és félre értések ne essenek, igen lány vagyok. Noooooos .... problémám nem tudom lehet minden napi vagy mit tudom én, DE... hát az van, hogy volt egy barátom és nem nagyon szerettem vele együtt lenni, mert nem volt nagyon romantikus, pedig tudtam hogy szeret, mert mindent meg tett volna értem, de nem volt önálló gondolata, és tudom emiatt nem csak köztetek vannak olyanok akik azt mondják, hogy nem vagyok normális, hogy ezért mondtam, hogy legyen vége.

És most hogy nincs barátom hiányzik valaki akivel együtt lehetek néha, aki megcsókol vagy csak átölel.. és ezt átgondolva ezeket egy idő után megunnám és ez az én nagy bajom, hogy a szerelmet megunom, hiába is vagyok szerelmes... lehet csak megfelelő féllel kéne együtt legyek...mindegy... a lényeg az, hogy nekem egy olyan fiú kéne, aki romantikus, jól tud csókolni, szeret, megvéd, támogat, humoros stb stb... (igen igen...mint egy tipikus "CSAJSZI"...-.- elegem van már ilyenkor magamból :) ^^)

De attól tartok, ha találnék is valakit és lenne is valami belőle, akkor pl téli napokon esetleg csak nálunk lehetnénk és semmi ötletem sincs, hogy mit csinálhatnánk együtt... filmezés...köszönöm...összebújni...köszönöm... de ezen kívül mi? XD oookééé...talán-talán anyu bele egyezik, hogy menjünk cukrászdába... de ha a srác nem fizet??? X'D jó oké nem várom el, hogy az enyémet is de ha még a sajátját sem??? XD az azért eléggé cinkes lenne....

Száz szónak is egy a vége azt akartam kifejteni röviden, hogy: nem tudom, hogy mit akarok: kell-e nekem pasi vagy sem? miért?


2011. dec. 25. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
14 éves vagy,és három XD is szerepel a szövegben,ezért nem veszlek komolyan...
2011. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"aki romantikus, jól tud csókolni, szeret, megvéd, támogat, humoros stb stb..."

Nahát, ez mind én vagyok. Csajom is van bocs.


".talán-talán anyu bele egyezik, hogy menjünk cukrászdába... de ha a srác nem fizet??"


Hát, ez úgy működik, hogy ha a srác ajánlja fel, hogy akkor takarodás enni, akkor ő fizeti. Ha te ajánlod fel, akkor is ő fizeti, de megjegyezheti, hogy nem hozott pénzt, ekkor vagy felajánlod, hogy te fizeted, vagy nem mentek enni. Nálam mindig szokott lenni olyan 5-10 ezer forint ha kellene.


Hogy kell-e neked pasi? Nem tudom. Olyan tökéletes személyiséget, mint én úgy se találsz, de talán beéred kevesebbel is. Keress, de ne olyan üres alakot, mint a múltkori.

2011. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem menj játszani ennyi idősen, +ennyi XD-vel a kérdésedben... :| Eléggé gyerek lehetsz még,várj még pár évet. 14 évesen szerintem nem az kéne a legfontosabb dolgok között szerepelnie egy lánynál, hogy legyen fiúja Oo Vagy csak én vagyok maradi... De mikor 14 voltam, az osztályban max. 1-2 olyan lány volt, aki fiúzott, és azok olyanok is voltak khm...
2011. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha van kedved beszélgethetnénk üzenetben, adhatnék pár tippet, vagy kérdezhetsz amit szeretnél.


16/F :)

2011. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

14 évesen is lehetnek komoly igényei egy lánynak szóval erősek az előző hozzászólók válaszai.

Barátra van szükséged, de csak mint egy papucsállatkára, aki mindeközben olyan mint egy 17-18 éves pali. Megsúgom, sajnos ilyet még nagyon sokáig nem fogsz találni. Egyenlőre csak próbálj megragadni egy helyes, de kevésbé menő sráccnál, akit ha eléggé szeretsz, akkor fülig szerelmessé varázsolhatsz. A lényeg, hogy lássa rajtad hogy szereted, és fontos vagy neki. Aztán a későbbiekben keress egy hasonló embert, vagy maradj annál akit találtál. De mint mondtam, ha eléggé szereted, akkor ő imádni fog. Azt hiszem erre van szükséged. By: Yoa

2011. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 problem?:D ***** válasza:
35%

22:50 rossz helyen csajozol..

Ám valaki foglalja össze,az első ikszdénél rájöttem hogy ez egy hülye kis komolytalan tinipina

2011. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jóónaa... tudom hgoy még fiatal vagyok meg minden de most élem ezt a... "r*bi" korszakomat x3 majd kinövöm... remélem...am nyugi nem fogok el... nevelődni :D szülők azért eléggé ott vannak a témán... apám kezdjük ott kitagadna ha ribcsó lennék :D
2011. dec. 25. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
14 évesen és is sok baromságot csináltam és szerintem a szex nem tartozott a baromság kategóriába :)
2011. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"most élem ezt a... "r*bi" korszakomat x3" ja, szokott lenni a 14 éveseknek pl rocker korszaka, vagy biciklizős, mittomén, de ..r*bi korszak.O_o És írja ezt egy 14 éves kislány(!) Hadd ne gratuláljak hozzá... Úristen... *facepalm*
2011. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
namonid ROFL! :D xD na én még akkor azzal várok legalább 4 évet :D
2011. dec. 26. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!