Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz ez? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz ez? Elég egyszer hibázni, és máris megpecsételik az embert?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok! Az egyik barátnőm (ő 27éves) régen fiatalabb korában (16-20) elég sok férfi ügye volt, sok barátja volt, bulikban is eléggé elengedte magát, sőt volt egy korszaka 1-2 év amikor nem járt senkivel de viszont elég sok mindenkivel ágyba bújt, nem volt rendes munkahelye. Azóta már megkomolyodott 6 éve van együtt a párjával akihez hűséges, bulizni csak ritkán megy el, nem iszik semmi alkoholt, lediplomázott, normális állása van rendes fizetéssel. De mégis sokan akik régebbről ismerik elítélik. Pedig mostmár tényleg normális lett, akkoriban csak azt a korszakát élte, de mégis sokan csúnya szavakkal illetik ez miatt. Szerintetek is azért lehet ez mert az emberek nem adnak neki még egy esélyt? Mi a véleményetek?
2012. jan. 3. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
felelőtlen volt. viselje a következményeit. ez így van rendjén.
2012. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz a társasága.Nem kéne ilyen emberek közelében lennie...
2012. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mmT ***** válasza:

"Qrvából lesz a legjobb feleség"? hadd irigykedjenek :)

Egyébként mire nem adnak neki még egy esélyt..? arra, h a barátjukká fogadják..? nyilván vannak már új barátai a csajnak. lehet nincs is rászorulva, h a régi haverokhoz visszakuncsorogja magát.

2012. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit többnek tűnik ez "egy hibánál". S egyébként meg miért számít ez? Aki most ismeri az a lényeg nem? Azok meg csak tudják, hogy most milyen. Akik meg rosszat mondanak róla, azoknak biztos nem csüccsent bele annak idején, s most meg sajnálják, hogy milyen balf@szok voltak.

Van olyan a világon amivel nem kell foglalkozni.

2012. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az 1-2 év ku*rvaság szerintem nem "egy hiba". nálam már elásná magát az illető.
2012. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egy megbocsájthatatlan dolog.

Ha mindenkit a múltja alapján ítélnénk meg...

Bár én lány vagyok, de ha előítéletekkel megyünk bele egy kapcsolatba (akár barát vagy szerelem), az rég rossz.

Innentől dönts te.:)

2012. jan. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!