Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nem féltek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem féltek, hogy szórakozóhelyen a kedvesnek mutatkozó férfi egyszer csak erőszakoskodni kezd, rosszabb esetben megerőszakol?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, mikor mondjuk kimegy veletek valaki, esetleg hazakísér.
2011. nov. 28. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nincsenek is olyan pasik,akik felajánlanák,hogy hazakísérnek.Olyanok sem,akik egy italra meghívnak egy idegen nőt egy szórakozóhelyen.

Ha mégis,akkor gyanakodnék.Én nem mennék vele semmilyen eldugott helyre a szórakozóhelyen belül,de kívül sem.

2011. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A tömegben nem fog megerőszakolni, haza meg egyedül megyek. Ha követ, hívok egy taxit a szórakozóhely elé, és beszállok.
2011. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem eddig 2szer kísért haza srác szórakozóhelyről, mindegyikkel előtte 5-6órát együtt voltam a helyen, táncoltunk, beszélgettünk, stb. Azért a legtöbb pasi szerintem (főleg a huszon éves egyetemisták) azt adják magukból ott, amilyenek valójában, mert nincs tétje. Szóval, ha a srác az első szám alatt megpróbált benyulni a farmerembe, akkor elhajtom, és ő tovább is áll, mert tuti, hogy van vagy egy tucat lány a helyen, aki hagyná. Aki meg csak simán 'elvan' veled, és a helyen sem erőszakoskodik, az nagy valószínűséggel egyén helyen som fog. Másrészt, pl. pesten ha hajnali 3kor is kísér haza, tele van a város a fő vonalakon, pl 4-6-os, szóval ott esélye se lenne ilyesmire. De ismeretlen kocsijába mondjuk nem szállnék be sose. Szóval, egy szó, mint száz, szerintem azért meg lehet ítélni, hogy ki az, aki nem akar rögtön megd*gni.
2011. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Mióta a párom megerőszakolt, félek. Nem is megyek már szórakozóhelyekre, meg egyáltalán utcára se.

15/L

2012. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában lehet látni(v nem),de mondjuk én figyelek és ha vmi nem tetszik óvatos vagyok.Este az utcán nem is hallgatok zenét.

Mondjuk még nem voltam olyannagy buliban,de egyedül sehova nem megyek és más se menjen.Meg ne igyon kézbe adott piát!

2012. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!