Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-17 éves lányok terhessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 éves lányok terhessek lesznek ha már csak egyszer nem védekeznek mások évekig próbálkoznak mire összejön a baba, ez kicsit felháborító és sajnálatos dolog! Szerintetek is?

Figyelt kérdés
sokat olvasok itt olyan nőkről hogy már hónapok óta próbálkoznak és nem jön össze :( vagy jeleket látnak magukon aztán meg mégse a baba okoza mert megjön a mensi vagy valami más van sajnos
2011. nov. 18. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem felháborító,ez a természetes szelekció.
2011. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:

sajnálatos, de nem felháborító. itt is írt egy lány, aki úgy lett terhes, hogy kiszakadt a gumi, ciklus elején volt ráadásul.


én is szoktam mondani, hogy ha 15 éves lány lennék, akit minden héten más dug meg, akkor tuti rég teherbe estem volna, így meg, hogy férjem van és rendezett körülmények meg minden, nem jött még össze :D


Murphy.

2011. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen. Murphy törvény jellegü a dolog.


mint a tárgyak bosszúja: ha keresel valami mütyürt otthon, sose találod épp amikor kell, amikor meg semmi haszna tuti a kezedbe akad..

2011. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy az élet igazságos?

Én is sokat agyalok ezen. Nekem is meglepibaba a lányom, hát mit ne mondjak, nem a legjobbkor kopogtatott. Nem tudom, hogyha lett volna lehetőségem, elvetettem volna, vagy sem.

15hetes terhes voltam, gyógyszert szedtem, nem is gyanakodtam a terhességre, biztos voltam benne, hogy a menstruációm azért rövidebb és enyhébb, mert a bogyó csökkenti. Rosszul nem voltam, a hízást is a fogamzásgátlóra fogtam.

Mikor legközelebb mentem íratni, az orvos megvizsgált. Soha nem felejtem el az arcát.

Sok vizsgálatra elküldött, hogy jól van-e a baba. Jól volt, a gyógyszer valamiért nem szívódott fel. Pusztán mákom volt előtte három hónapig, hogy nem estem teherbe.

Most egy éves a csöppség, és semmi baja nincs hála az égnek.

2011. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazságos, de nem is felháborító. Attól, hogy valakinek nem jön össze, még nem kellene azt okolnia, akinek összejön.

Aki ilyen mentalitással bír, azt bármennyire szeretném, képtelen vagyok sajnálni.

2011. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Azért legtöbbször nem egy felelőtlen aktus miatt lesz vki terhes. Mármint úgy értem, hogy az azért ritka, hogy vki világ életében tök felelősségteljesen védekezik, és úgy esik teherbe, vagy csak egyetlen egyszer botlik meg" és rögtön terhes lesz. Van ilyen is, csak ritka.

Azért az évi x ezer abortusz nagy részére azért kerül sor, mert többször nem védekeznek, és egyszer csak beüt a dolog.

2011. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az utosó nagyon jól írta le.
2011. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezen mi felháborító??? nem tehetnek róla, hogy egyből teherbe esnek.(arról persze igen, hogy nem védekeznek)
2011. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Énis 17 évesen lettem terhes fogamzásgátló mellett (fogamzásgátlót váltottam mert amit akkor szedtem megszuntették, és az uj fog.gátlónak nem volt jó a hormonösszetétele)


de így belegondolva...ha még több évig szedtem volna, akkor később kitudja nem is estem volna teherbe ettől a sz*rtól. Azóta spirálom van.


27/N

2012. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!