Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, felkeltené az érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, felkeltené az érdeklődéseteket egy ilyen lány, megszólítanátok? 21L

Figyelt kérdés

Tegyük fel láttok egy lányt, akit szépnek, csinosnak, ápoltnak, mosolygósnak láttok. De az is látszódna rajta, hogy önbizalom hiányos (pl.: összehúzza magát, háttérben marad, igazgatja magát stb.). Van esélye, hogy így is megtetszene nektek? Vagy hogy odamennétek hozzá? Ha odamennétek, hogyan?

Mit kéne egy ilyen lánynak tennie, ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődéseteket?


2012. jan. 3. 18:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
kort is írjatok légyszi
2012. jan. 3. 18:34
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van.. elég, ha csak rám néz párszor, vagy bármi amiből tudom, hogy azért azt nem venné tolakodásnak, ha pont én megszólítom... :) De lehet még ez se kéne. Attól függ.
2012. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

igen


kor

2012. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

nekem pont ilyen a csajom :)

én olyan nagyobb szájú vagyok és összeillünk :)

2012. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
pl képet küldenie magáról, mert így nem tudom, hogy tetszene-e és odamennék-e.
2012. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Jobbak mint a mindenki babája kirívó csajok.


22/F

2012. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Simán. 27 éves vagyok, és bejönnek az ilyen csajok, de csak akkor, ha látom bennük egy idő után, hogy szeretnének változni.
2012. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól néz ki felvágnám az asztalra és meghágnám.
2012. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

17/f voltam.

de az fontos, hogy ne erre várjon direkt! Ne játssza meg... Mármint ha tényleg visszahúzódó kicsit akkor persze ok. De ha csak lusta, flegma, és azt várja, hogy rászálljanak mint a legyek (neki nem tetszőket meg aztán lecsapja kb) az nem menő.

2012. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sokan szeretjük az önbizalomhiányos lányokat :) 26F
2012. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!