Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nonverbális (pl szemezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nonverbális (pl szemezés) jeleket ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Pár napja láttam egy dokumentum filmben,hogy egy ehhez értő ember(nem pszichológus,de volt hozzá tehetsége)meg tudta mondani előre,hogy melyik nő melyik férfit fogja választani csupán abból,hogy figyelte a nonverbális jeleiket(mozdulatok,tekintetek,stb).

Szerintetek miylen "biztonsággal"tudja az ember felmérni ezeket,hogyha róla van szó?Igen,kicsit személyes a kérdés,nekem is volt(?)tapasztalatom,a másik félel elég kötött környezetben találkozunk,ahol nincs helye a nyilvános flörtnek,de azért csak kiül az emberre(akár a tudtán kívül is),hogy tetszik neki a másik,illetve a másik fél is valamilyen szinten észreveszi ezt :) De elfogult sem akarok lenni...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?Mik a biztos jelek?

Pl a tv műsorban volt egy olyan,hogyha előbb a szemedbe majd a szádra néz,az teljesen biztos jel...

Ti ismertek még ilyen "tuti" jeleket?

Előre is köszi :)


2012. jan. 3. 19:08
 1/7 szemerey ***** válasza:
100%

Kommunikáció közben feléd mutat a lábfeje, 100% érdeklődik.


Az övébe csúsztatja a két ujját, ezzel hangsúlyozza a férfiasságát.


Ülve ráteszi egyik lábát a másikra(nem keresztbe,hanem amerikásan derékszögben), ezzel is hangsúlyozva a falloszát.


Ha a melleiddel beszélget, mintha ott hordanád a szemeidet.


Megérint, gyakran hozzád ér.


Mi nők több ilyen metakommunikatív jelet bocsátunk ki :)

2012. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem a nonverbális jeleket. Csak azt értem amit egyértelműen a pofába mondanak (de azt se mindig).
2012. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

1.válaszoló: igen,ezekből 2őt én is "kaptam" a többire meg majd figyelek

2. :D

írhattok még,ha gondoljátok.

2012. jan. 4. 12:09
 4/7 szemerey ***** válasza:
100%

Ha tetszel egy pasinak, akkor előfordul, hogy keze az átlagnál gyakrabban kalandozik az arca felé. Amennyiben kifordított kézzel az arcát simogatja, megérinti a fülét, vagy dörzsöli az állát, biztos lehetsz a dolgodban. Ezek a gesztusok a zavart idegesség és a szexuális vágy tipikus jelei.

Hasonlóan árulkodó önkéntelen mozdulat lehet, ha zavarában az asztalon található kerek tárgyakkal vagy a pohárral kezd játszani a pasi.

2012. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D igen,volt ilyen is :)))
2012. jan. 4. 15:33
 6/7 szemerey ***** válasza:
Kedves kérdező, akkor te bizony tetszel a pasinak :) Ha nyitott vagy rá, ebből még bármi lehet.
2012. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:))

Igen,csak annyira furcsa,mert tényleg nagyon kötött környezetben vagyunk.

2012. jan. 6. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!