Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Leírom a konkrét esetet. Ma a vonaton észrevettem egy csinos lányt. (Ő is a Nyugatiba szállt fel) A másik oldalon ült, átlósan velem szemben. 1-2x ránéztem, Ő is rám. Aztán a szemem sarkából azt vettem észre, hogy több másodpercig engem néz. Gondoltam magamba, ebből lehet valami:) Így én is elkezdtem többször hosszan Őt nézni, de akkor meg Ő nem nézett engem. Mindegy, nem adtam fel, továbbra is Őt néztem. És végre megtört a jég, Ő is rám nézett és több másodpercig egymás szemébe néztünk:) Utána Ő elkapta a tekintetét. Hiába próbáltam megint szemezni vele... Ugyanott is szálltunk le és Ő kicsit gyorsabb léptekkel ment, aztán el is tűnt a látótérből.

Kb. 17-18körül lehetett és biztos, hogy én sem voltam közömbös neki. Szerintem egyszerűen csak vagy zavarban volt, vagy félénk. Na most ennyi előzmény után nem mehettem oda hozzá, meg nem is lett volna rá alkalom, mert sietett.

Csak annyit kellett volna csinálni, hogy összehozunk még legalább egy szemezést, Ő rám mosolyog és miután leszálltunk, nem rohan el. Oda mentem volna hozzá:) De így, nem lett semmi, amit lemernék fogadni, hogy Ő is bán.

Erre vonatkozik a kérdésem. Miért nem vagytok ti is kicsit bátrabbak? Kezdeményezek én, de így nem megy.

Köszönöm a válaszokat! 22F


2011. nov. 8. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak annyit kellett volna csinálni, hogy megszólítod. Komám, te lennél a férfi, NEKED kellett volna bátrabbnak lenned.
2011. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ma 16:43!


Olvasd el megint. Nem volt rá alkalom és a szemezés után látszólag elutasítóan viselkedett. Te ezután is leszólítottad volna?

2011. nov. 8. 16:45
 3/17 anonim ***** válasza:
Legkozelebb ilyen esetben kacsints ra es nezd a reakciojat...
2011. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarok tőle valamit akkor igen. De a szemezés hiánya nálam nem elutasítás, főleg úgy, hogy a lány simán gondolhatja, hogy te nem akarsz semmit, mivel nem léptél. Akárhogy is nézem, itt mosakszol, holott a bátorság hiánya nálad állt fent, esetleg mindkettőtöknél, ámde te vagy a férfi, neked kell lépned ilyenkor.
2011. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egyetértek az első válaszolóval. Ha hosszan bámulod, könnyen zavarba jöhet. Szerintem (is)meg kellett volna szólítanod. De hátha találkoztok legközelebb ilyenkor is, és akkor majd bepótoljátok a megismerkedést.
2011. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ne próbáljatok már beállítani egy félénk kisfiúnak:D Azért nem mentem oda hozzá mert:

1, mellette is ült valaki

2, mellettem is ült valaki

3, miután leszállt sietve ment

4, ha ezek után leszólítóm, akkor az már nagyon rámenős lett volna és már csak a félelme/zavara miatt is elutasítás lett volna a vége

5, +a felső okok

2011. nov. 8. 17:03
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 16:55!


Nem folyamatosan Őt bámultam. Azért néztem más fele is, de gyakran rátévedt a tekintetem:)) Találkozni meg elég valószínű, hogy nem fogunk. Nagy városban lakok és nem rendszeresen járok ezzel a vonattal. Szóval ahhoz jó nagy véletlen kéne, hogy összetalálkozzunk.

Egyébként nem szerelem volt első látásra, csak szimplán egy csinos lány, aki tetszett és szívesen ismerkedtem volna vele.

2011. nov. 8. 17:07
 8/17 A kérdező kommentje:

"Akárhogy is nézem, itt mosakszol, holott a bátorság hiánya nálad állt fent, esetleg mindkettőtöknél, ámde te vagy a férfi, neked kell lépned ilyenkor."


Nem mosakszok, ugyanis nincs miért. Nem vagyok bátortalan, mint mondtam simán oda mentem volna hozzá, ha...

2011. nov. 8. 17:14
 9/17 anonim ***** válasza:
De én nem értelek. Ezek szerint pont ugyanazt csináltátok, és még te nevezed őt félénknek. Lehet ő úgy gondolta, hogy ennyi elég, a többi rajtad múlik. Ott volt a labda a te térfeleden, de nem csaptad le, ennyi történt. Legközelebb ügyesebb leszel.
2011. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Látom te csak ezt fújod folyamatosan... Olvasd már el kérlek odafigyelve még egyszer, hogy mi történt. A szemezés után egyszer se nézett rám. Még mikor leszálltunk, akkor se.

Tehát nem voltak olyanok a körülmények. A vonaton nem tudtam volna megszólítani. Utána meg sietett és ráadásul másik irányba ment, mint én. Szerintem ez egyértelműen azt mutatja, hogy még az esélyt sem akarta megadni...

2011. nov. 8. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!