Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem találok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem találok normális barátnőt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy találkoztak. Nem is egyszer, hanem szinte kéthetente. Igaz, hogy van közöttük távolság, de másfél éve együtt vannak.


Másképp hogy lennének kapcsolatban...nem ovisok, hanem huszonévesek.

2012. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

91%-os:

Lehet nem vagy elég szép? ;)

Vagy lehet rossz helyen keresgéltél eddig.

Amúgy mennyi idős vagy hogy annyira nem találsz normális fiút? Írhatsz privátba is ha ide nem akarod kiírni.

2012. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy nem vagyok elég szép, de ez tényleg szubjektív, hogy kinek mi az.

(Van önkritikám és tudom, hogy vannak nálam szebbek, ennek ellenére nem vagyok az alja kategória sem.)

Hogy hol ismerkedem: igazából sehol, mert nem vagyok egy bulizós alkat és stb. Persze a társasági életem lehetne élénkebb is de jól érzem magamat, mondjuk lehetnék nyitottabb is.


21 múltam

2012. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van kedved ismerkedni írj privit, aztán eldöntheted normális vagyok-e. :)


20/N

2012. jan. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!