Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem találok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem találok normális barátnőt?

Figyelt kérdés

19/F, Budapesti vagyok, mégsem találok normális lányt :(

Ezt úgy értem, hogy a legtöbb csaj csak kéreti magát, szereti ha megnézik a pasik, de azt sem tudják hogy mit akarnak valójában. Még mielőtt bennem keresnétek a bajt: teljesen normális vagyok kívül belül, bárkivel el tudok beszélgetni, de párkapcsolat terén valahogy csak nem akar összejönni a dolog... Segítség! :D


2010. jún. 26. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
no para! még fiatal vagy majd jön ha jönnie kell, lényeg hogy ne görcsölj ezen!
2010. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen görcsöltem (lány vagyok), hogy normális fiút keresek (persze mindenkinél más a normális), és mégis találtam egyet (igaz, hogy egy évig nem volt barátom, mert nem akartam csak azért járni valakivel, hogy legyen). Szóval neked is menni fog az, csak tartsd nyitva a szemed, és ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad a kétségbeesés!

20L

2010. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mendus ***** válasza:
49%
jaj te szegény, annyira sajnállak!! :D Még csak 19 vagy, hova akarsz bnőt...:D Élj még egy kicsit aztán később 40 évig élhetsz eggyel :D 18/L
2010. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos rossz helyen keresgélsz
2010. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
47%

En sem talalom a szamomra tokeletes pasit:p

18/L

2010. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És hol kéne keresgélnem? :)


18 L: akkor írj már rám egy emailt hátha egymásra találunk :)

2010. jún. 26. 16:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm mindenkinek az eddigi válaszait! Nem görcsölök én, de azért kéne már egy barátnő :(
2010. jún. 26. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyek a barátnőd kedves? Mekkora farkad van ?:D:D:D
2010. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Balázsnak hívnak? :DD
2010. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mért hívnának Balázsnak? Pfff :D
2010. júl. 2. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!