Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is érzitek úgy néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy néha, hogy elmegy a fiatalságotok úgy, hogy semmi érdekes nem történik? :S

Figyelt kérdés

Pl pár ismerősöm mindig meséli, hogy Miskolcon kezdte aztán felébredt Ózdon, megcsókolt 4-5 csajt, bulizott, piált. Sokat röhögnek az ilyen házibulikon suliba, hogy milyen volt, meg sok élményük van az ellenkező nemmel.

Nekem meg nincs, mondjuk néha berúgok pár ismerőssel, de az nem ilyen. És van egy olyan érzésem, hogy lepereg a fiatalságom magányosan, és uncsin:S Most se merek odamenni egy nagyon cukker lányhoz, akiben kb 0 gonoszság van, de így se meg:/

F18


2012. jan. 4. 02:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én egészen 21 éves koromig nem éreztem semmi ilyet. Meg volt a saját kis életem amiben piszkosul jól éreztem magam.


Betöltöttem a 21-et és megváltozott minden -.-' Kb ugyan így vagyokv ele én is. Sokszor olyan dolgok hiányoznak, hogy én sem értem.

Ilyen buli, ivászat meg hasonlók. De ugyanakkor nagyon jól tudom magamról, hogy elmennék egy buliba és rohadt sz@rul érezném magam. Volt már rá példa, nem is egy.

Olyan légkörre vágyok, amiben nem is érezném magam jól.


Van egy olyan érzésem, hogy média meg az amcsi filmek kezdik mosni az agyam...



21F

2012. jan. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

30 éves korodig (alsóhangon) fiatal vagy, hol van az még ?:D

Van akinek így alakul az élete van akinek amúgy, ha valamit szeretnél ha valami változást szeretnél, ha valami konkrét dolgot szeretnél megélni akkor tegyél érte, ilyen egyszerű, hiszed vagy sem.

2012. jan. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Én tök jól elvagyok magamban is,de azért vannak barátaim..Majd arra gondolj vissza,hogy azt csinálhattál amit akartál és amikor:) Amúgymeg mégcsak 18 vagy...ráérsz még...meg nemtudom h ettől mindenki menőbbnek érzi magát...sztem te egy normális fiú vagy!! Énis ilyen lány vagyok:)
2012. jan. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen, de már kezdem érdekesen eltölteni.


20/N

2012. jan. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A félénkek nem dugnak, kivéve ha csajok és hagyják magukat!

27F

2012. jan. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ejjhh.... Hozd szépen előre a kapuzárási pánikod. :D

Egy ideig én is azt hittem semmi különös nincs..

S aztán... Megváltozott... De tenni kell érte. :)

Korrekt helyen vagyok egyetemista. Imádom a kollégiummal együtt..

A bulikat, széteséseket, beszélgetéseket, jam sessionöket...

Mindent...

A szexuális életem is kellemes,

van benne elég perverzitás és extrém dolog...

Van mikor vágyom egy társra, de sokszor érzem,

hogy most még éljem csak ki magam... :)


Menni fog. :)

Nekiállsz és csinálod.

Nyiss a világra..

Ha kell vegyél fel populáris dolgokat... :D

Mondjuk.. Tanulj kártyatrükköket...

Vagy szájharmónikázz.. :D

Vagy akármi..

Amivel jól be tudsz illeszkedni

egy új és újabb társaságba.. S ennyi.


Csak azt kell megtanulnod, hogyan légy közösségi ember.

Utána szeretni fognak, hívnak őrült helyekre..

Csajok is akadnak.. ;)


Nyiss a világra! :)


20/F

2012. jan. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

már 1000x jobban állok mint egy éve igazából! De most megakadtam a fejlődésbe aszem. Egy éve WoW függő voltam, sose randiztam egyszer sem, lánnyal se beszéltem csak nagyon néha. Már azt éreztem hogy a WoW világában élek és az életem az álom, egy RÉMálom...

Egyszer smároltam részegen egy nem igazán tetsző csajjal de jól esett azért. Legalább a részeges csók miatt csak fele olyan frusztrált vagyok a józan csóktól.

Sok pszicho könyvet olvastam meg több dolgot tanultam 1 év alatt az életről mint azelőtt 5 év alatt O.o

De még így se nagy szám lettem, jah és ki akarom gyúrni magam, ez lett egy célom.

2012. jan. 4. 02:59
 8/20 anonim ***** válasza:

"Pl pár ismerősöm mindig meséli, hogy Miskolcon kezdte aztán felébredt Ózdon, megcsókolt 4-5 csajt, bulizott, piált."


Hát igen, az ilyesmiken ajánlott átesni 18 éves kor körül, mert különben később bánni fogod, hogy "kimaradtál" ezekből, persze nem mintha olyan jelentős dolgok lennének. Néhány efféle élménynél egyébként nem kell sokkal több.


És kell egy bulizós korszak, mert különben később azt is bánni fogod, hogy nem buliztál. Még akkor is, ha a bulizás amúgy nem túl érdekes dolog.


"Egyszer smároltam részegen egy nem igazán tetsző csajjal"


Ilyesmit ezután se tilos csinálni.


"jah és ki akarom gyúrni magam, ez lett egy célom"


Jó ötlet.

2012. jan. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem hiányzik a bulizás, balhék meg hogy minél több lánnyal kavarjak. Én csak azt érzem, hogy fogy az időm amit a barátnőmmel tölthetnék, akivel egyelőre még nem is találkoztam. Nem akarok tovább magányos lenni, mert úgy érzem így minden pillanat pazarlás...


Azért nézz magadba. Biztos, hogy te is ilyen bulizós, kiélős életre vágysz, vagy egyszerűen csak mivel a korosztályod nagy része ezt tartja jónak, ezért úgy gondolod, hogy akkor neked is kötelező?


21/F

2012. jan. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem, én inkább nyugodtabb életre vágyok, azért kezdtem el néha társasági életet élni hogy több mindenről tudjak beszélni egy lánnyal és hogy könnyebben bevonzzam a "világomba". Egyébként inkább itthon ülnék animéznék, néha átmennék haveromhoz ahogy eddig tettem és élném a nyugodt életem, de erre senki sem bukik, így megpróbálok kicsit elzülleni, piálás, kalandozás, és a fűre is kíváncsi vagyok milyen, hátha az kiöli az érzelmeim kis részét mert talán túl sok van bennem!
2012. jan. 4. 05:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!