Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is érzitek úgy néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy néha, hogy elmegy a fiatalságotok úgy, hogy semmi érdekes nem történik? :S

Figyelt kérdés

Pl pár ismerősöm mindig meséli, hogy Miskolcon kezdte aztán felébredt Ózdon, megcsókolt 4-5 csajt, bulizott, piált. Sokat röhögnek az ilyen házibulikon suliba, hogy milyen volt, meg sok élményük van az ellenkező nemmel.

Nekem meg nincs, mondjuk néha berúgok pár ismerőssel, de az nem ilyen. És van egy olyan érzésem, hogy lepereg a fiatalságom magányosan, és uncsin:S Most se merek odamenni egy nagyon cukker lányhoz, akiben kb 0 gonoszság van, de így se meg:/

F18


2012. jan. 4. 02:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a drogozás, a piálás jelenti mindenkinek a baromijó kikapcsolódást. Utálom a pia szagát, a bulizóhelyek értelmetlen, vonagló tagjait. Próbáltam, nekem nem jött be.

Ne gondold, hogy csak a fűvel meg a piával fogsz magadhoz csalogatni csajokat, sőt...jobban eltaszítod a normálisabb fajtákat :)

Én is animés vagyok, már több, mint 3,5 éves kapcsolatom van, nem hiszem, hogy lehetetlen lenne a helyzeted. A 6. hozzászóló tetszett, kivéve ugye a piázást. Persze mindenki magánügye, hogy szeret bulizni vagy nem, de lehet én apámból indulok ki, aki több, mint 30 éve iszik és egy vadbarom olyankor.

A lényeg az, hogy ne csak a bulikban, piálásban lásd a kikapcsolódást, hanem a barátaidban, a sokszínű japán kultúrában, olvasásban, ismerkedésben, új dolgok megtanulásában/megismerésében. Remélem tudtam valamit segíteni.


24L

2012. jan. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

04:53


"Biztos, hogy te is ilyen bulizós, kiélős életre vágysz"


Ne gyere már ezzel a vénasszonyos dumával. Nem ugyanaz "bulizós életre vágyni", meg kipróbálni a bulizást azért, hogy később eszébe se jusson amiatt bánkódni, hogy ez kimaradt az életéből.

2012. jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

05:16


"én inkább nyugodtabb életre vágyok, azért kezdtem el néha társasági életet élni hogy több mindenről tudjak beszélni egy lánnyal"


Látom, érted, miről van szó, felfogod a dolog lényegét, szemben bizonyos válaszolókkal.


"így megpróbálok kicsit elzülleni"


Ezt az "elzüllés" dumát hagyd meg a nagymaminak.


"a fűre is kíváncsi vagyok milyen"


Ezt viszont nem javaslom semmiképpen. Sok mindent érdemes kipróbálni, a kábítószer azonban nincs köztük.


"hátha az kiöli az érzelmeim kis részét mert talán túl sok van bennem!"


Senkinek sincs "túl sok" érzelme, és az érzelmeket nem is lehet kiölni.

2012. jan. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

06:25


"Érdekes, hogy a drogozás, a piálás jelenti mindenkinek a baromijó kikapcsolódást."


Mindenkinek? Baromijót? Hallucinálsz, drága.

2012. jan. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem akarok bulizni, lerészegedni, szétesni meg ilyenek, és nem fogom később sem bánni, hogy ez kimaradt... Nagyon meg kéne változni hozzá a személyiségemnek, az meg nem valószínű, hogy meg fog történni. Engem más érdekel, nyugisabb, esetleg unalmasabb dolgok, én azzal foglalkozom. A fiatalságomat meg a jövőm építésére szentelem, persze nem végletesen, mellette kikapcsolódom is.
2012. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

11/15 vagyok.

Kedves 14/15! Látom, leszűrted a mondandóm lényegét és különben is a hozzászólókról volt szó, a mindenkit RÁJUK értettem :)

2012. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

11-es: Jah tudom ez a piálás nálam nem játszik nagy szerepet, de szeretek néha berúgni, de nem túlságosan csak kicsit:D Fűre meg egyszerűen csak kíváncsi vagyok, nem nagy szám. Nem reménytelen a helyzetem csak nem olyan sok társaságban érzem jól magam, meg kicsit hülye vagyok memóriailag meg koncentrációilag is sokszor de az főleg suliba. és persze minél több hasznos információt próbálok bezsebelni az életben, hogy tájékozottabb legyek.


12-es: jah néha belegondolok milyen lenne ha én lennék a legnagyobb arc, én lennék a középpontban vagy híresség lennék... de ez csak álom persze:P Haveri társaságban elég nagy a szám de bárhol nem. Meg nem vagyok oylan nagyon beszédes se. Nah meg az emberek felét fárasztom aszem.


13-as: elzüllés sztem nem ratyi szó xD nem lényeg. Am jah rájöttem, hogy a kockulástól és az uncsi tevékenységektől nem lesznek jó sztorijaim meg a kommunikációs készségeim sem fejlődnek eléggé. Fűvel meg úgy vagyok hogy emelhetné az életminőséget, fizikai függőséget nem okoz mert nincs benne olyan anyag, mentális függőséget meg úgysem élném ki mivel nincs annyi zsém amit el tudnék tüntetni anyámék pénztárcájából :D, nah meg Hollandiába minden harmadik ember füves :) És kiöli az érzelmeket hosszútávon, azt olvastam vmi portálon.

2012. jan. 4. 14:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb hülyeség amit tehetsz, ha drogozni kezdesz.. lehet béna vagyok, de nekem nincsenek nemtudom milyen élményeim, de nem is vágyok ilyesfélére.Amúgy ha egy normális csajjal szeretnél összejönni, nem biztos hogy imponálna neki ha ilyen vagy, lehet nem is állna veled szóba emiatt, vagy pont ezért tartana tőled. Amúgy igen, szoktam így érezni magam, de hamar feltalálom magam. Keress egy hobbit, ismerkedj:) 16/l.
2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
hobbi van és ismerkedést is űzöm, bár nem minden nap új lánnyal... lásd: voltak randiaim csak elronthattam vmit:/
2012. jan. 5. 23:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 15 éves voltam, mikor összejöttem az első barátommal, 5 évig voltam vele. Ez idő alatt nagyon sok koncertre jártunk, sokszor az ország másik felére. Voltak közös hobbijaink, nekem mindig voltak olyan korszakaim amikor valami lekötött (pl. én is animéztem, MMO-ztam, webdesignt tanulgattam, rajzoltam, írtam). Mellette voltak hétvégente a bulik, egyetemen is mondhatni sokat ittam. Most vagyok 23, és mérséklődött ez elég rendesen. Nincs már kedvem másnap fájó fejjel ébredni, elkölteni a pénzemet piára, elég egy kisebb mennyiség, amitől még éppen becsiccsenek. Sokkal jobban vágyok a tartalmasabb baráti beszélgetésekre, programokra. Nem tesznek már boldoggá a bulik. És ez nem azt jelenti, hogy nem élek, és unatkozok, vagy unalmas vagyok! A több, mint egy év füvezést is megbántam, és búcsút intettem azoknak is, akik csak így tudnak kikapcsolódni. Az a közösség lehúzott, motiválatlan fiatalok voltak akikkel toltam, és enélkül nem élveztek semmit. Sajnos az előző barátom egy sétára sem jött el velem, mert anélkül minden unalmas volt számára. Engem sokkal jobban izgat már az, hogy a karrierem jó irányba halad, és olyan munkám lehet lassan, ami az önmegvalósítást jelenti számomra, és olyan emberek között dolgozhatok, akik hasonló érdeklődésűek. Edzek rendszeresen mellette, folyamatosan vannak céljaim. Ha van célod, amiért küzdesz, és pozitív élmények érnek, akkor érzed hogy élsz, szerintem. Nagyon sok fiatalnak az az "élés", ha szétesik, meg sokat iszik, de ez egy rossz alternatíva szerintem, bár már én is átéltem. Én azt ajánlom, éld meg ezeket is, de nem ettől lesz valaki nagyon tapasztalt, vagy menő. Keress olyan érdeklődési területet, amiben jó vagy, amiért élni akarsz, és dolgozz az életminőséged javításán, ebből lesznek új élményeid. Akik beleragadnak ebbe a csak bulizásba, és emellett semmi motivációjuk nincs, vagy elfoglaltságuk, unatkoznak, nem tudnak magukkal mit kezdeni, lehet hogy most nagyon menők. De hosszútávon nem ez a boldogság és az "élés" titka. Amúgy nem okoskodásnak szántam, van egy húgom, aki szintén ennek a tizenéves generációnak a tagja, illetve van összeköttetésem ezzel a korosztállyal is, és nagyon elkeserítő az értékrendjük, életszemléletük.
2013. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!