Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexmániás, ugyanakkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexmániás, ugyanakkor egyben barátnőjét nagyon is szerető, érzelmes, kedves fiúnak, aki eléggé félénk, gátlásos és önbizalomhiányos is egyben, illetve vékony és alacsony, arcra meg állítólag helyes, bájos vagy átlagos van esélye nálatok lányok?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, sosem mertem élőben kezdeményezni józanon csak ittas állapotban azt meg hagyjuk, mert elég kínos szitukat eredményezett. :D


Próbáltam társkeresőkön, élőben de már belefáradtam, hogy senkivel sem tudok tartós kapcsolatot kialakítani vagy egyáltalán a kölcsönös vonzalmat meglátni, mert nekem tényleg sok lány tetszik, hamar szerelembe tudok esni és sajnos ez a végzetem, szenvedek most is, mert olyanba szerettem, akibe nem szabadna.


2012. jan. 4. 15:35
1 2
 11/13 ivilicious ***** válasza:
nálam biztos lenne esélyed, a vékonyság annyira nem jön be,de ha van kémia,akk leszrós dolog..meg hát lehet hízni. :D
2013. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Szerintem a "szexmániás" szót kéne mellőznöd a bemutatódból. :)
2014. jan. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy!:) Mi van azóta a libidóddal?:)
2018. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!