Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az eredeti szőke hajú lányok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nagyon sokat szívatnak amiatt, hogy szőke vagyok, és a legtöbbet fiúk. van egy, aki különösen sokat, napi szinten jön nekem a szőke nős viccekkel. azért csinálja, mert tényleg úgy gondolja, vagy mert tetszek neki ? barátnőm szerint a gyengéje, hogy szőke hajam van, és nem festett, mivel már 2 olyan lánnyal is láttuk, akiknek szőke volt a haja(festett), de rövid úton szakított velük.
2012. jan. 4. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
A vörös a kedvencem, de amúgy tökmindegy, volt szőke barátnőm. A "szőkenő" és a "szőke nő" között van különbség.
2012. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Igen bejönnek. És igen szívatnak miatta mert régi közhely hogy a szőke nők buták. És most hogy idejöttél ezt megkérdezni tartod a statisztikát és igazolod a közhelyet.
2012. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

"barátnőm szerint a gyengéje, hogy szőke hajam van, és nem festett, mivel már 2 olyan lánnyal is láttuk, akiknek szőke volt a haja(festett), de rövid úton szakított velük."

Nyugi. Nem azért szakított velük mert festett szőkék. Az, hogy eredeti szőke vagy még nem biztosít be nála egy életre.

2012. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Ők jönnek be a leginkább. Szőke az ideálom ^^


Hidrogénszőke a legszebb de az eredeti szőke talán azt is veri! :D:D


Legszexibb hajszín. Akár a vörös.



21F

2012. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
tégy képet és ha kell szavazunk is :D
2012. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én is szivatom a szőkéket mert a legtöbb tényleg butus de szeretem őket mert álltalában aranyosan hülyék és nekem bejön az a kedvencem :)
2012. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon szeretem az eredeti szőke lányokat :) 21/F
2012. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
A barátnőm eredeti szőke.
2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha még azalkja is szép akkor mit megadnék érte...:)
2012. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
nem az eseteim
2012. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!