Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok illetve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok illetve mit csináltok egy olyan lánnyal aki visszautasított?

Figyelt kérdés
Főleg ha utána idegesít még a jelenléte is.
2012. jan. 4. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kikötöztem az ágyhoz. Mauahahahahahaaa!
2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit csináltam volna? Semmit. Hagytam rá. :D
2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megelőzöm, hogy ne utasítson senki vissza: nem kezdeményezek, egyszerű és nagyszerű, így soha senki nem tud elutasítani:)
2012. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PT-Daniel ***** válasza:

A jelenlete helyett szerintem a sajat kudarcod idegesit.

Semmit nem csinalhatsz! Örizd meg meltosagodat es az öveben sem akarj kart tenni!

2012. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kerüld :P
2012. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én lesza*om :D
2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én az olyanokra mindig úgy nézek mint a sátánra:D nem tom miért, próbáld kerülni:P
2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aha és facebookon hogyn kerülöm? nem akarok szemét patkány lenni azzal, hogy letörlöm és tiltom, de üzenőfalon a képembe nyomja a szarságait. mármint nem nekem küldi, de az üzenőfalon megjelenik, és rohadtul nem érdekel. nincs valami beállítás arra, hogy véletlenül se lássam chaten, meg az üzenőfalon a hülyeségeit?
2012. jan. 4. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig letörölhetnéd.
2012. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen beállítás. Menj az adatlapjára, ott és kattints a "subscribed" feliratú gombra. Ezt kb. fél évente meg kell majd ismételned, de addig nem fogsz látni tőle semmit.
2012. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!