Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már 7.es korunk óta (6 éve) szerelmes belém. Én már akkor mondtam neki, hogy barátként nagyon szeretem, de nem szeretném, ha járnánk. Ettől függetlenül időközönként felbukkan és kérdezgeti, hogy mi van velem, elmegyünk-e valahova. Én szívesen találkozok vele, mert barátként még mindig szeretem, de végül mindig kiderül, hogy azért szeretett volna találkozni velem, hogy meggondoltam-e magam. Én ilyenkor mindig kíméletesen, de határozottan közlöm vele, hogy nem. Most megint találkozni szeretne velem, mit csináljak?


19/L


2011. dec. 27. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Te tudod. De miért nem, ha szeretsz vele lenni?
2011. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WhiteLabel ***** válasza:
Ha van pasid ne találkozz vele, ha nincs akkor meg tetudod.
2011. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, akkor jobb, ha nem találkoztok, ahogy előttem mondták. De szerintem adj neki egy esélyt. Érezzétek jól magatokat. Ha egy "randin" nem érzitek jól magatokat, rá fog jönni, mi a helyzet. És lehet, hogy te is.
2011. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kitartó, hogy hat éve folyamatosan szeret és keres téged, akkor lehet hogy érdemes lenne egy próbát tenned.
2011. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!