Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik már dolgoznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik már dolgoznak, Nektek mi a fontosabb, a pénz vagy a család?

Figyelt kérdés
Kelett írni ma ilyen fogalmazást érettségire készülésként a pénzről. Én azt írtam, hogy ha választani kell, akkor a család fontosabb, mint a pénz, mert sztem fontosabb is, de érdekelne mit gondolnak erről az ,,idősebbek" is. Ki mit gondol? 17/F
2012. jan. 5. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így elég kisarkított. Ha sok pénz vagy család a kérdés akkor család mivel inkább kevés pénzzel és boldog családdal mint sok pénzzel és család nélkül. Viszont a semmi pénz és család sem jó mivel a pénzhiány ugyan úgy vitákat és gondokat okoz így a boldogság esélye elég csekély. Sajnos pénzügyileg kell egy minimum szint ahhoz, hogy a családban is béke és boldogság legyen, itt persze nem a ferrárival futkozós szintet értem, hanem hogy ne legyenek megélhetési gondok. 21/F
2012. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Macs1209 ***** válasza:

1 szóval a család. Viszont manapság családot vállalni

(saját gyerek) csak biztos anyagi háttérrel érdemes.

Tehát először valahogy meg kellene teremteni a

körülményeket ahhoz, hogy gyereket vállaljon az ember,

és meg tudja neki adni azt, amit szeretne....

2012. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sztem is fontos a minimum anyagi szint, hogy meglehessen élni, de nekem ink. egy család az álmom, nem egy hatalmas villa meg saját szigetek.
2012. jan. 5. 10:11
 4/9 anonim válasza:
pénz beszél
2012. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a pénzre szükség van,de a család fontosabb.és pénz nélkül is el vannak az emberek egy jó ideig...
2012. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondtam, hogy annyi pénzünk legyen, hogy boldogok tudjunk lenni, mindenünk meglegyen. Itt nem luxusról beszélek, hanem, hogy ne okozzon gondot havonta kifizetni az albérletet, rezsit, ételt venni, ruhákat venni, félévente elmenni egy kisebb nyaralásra, kikapcsolódásra.

Nekem a család mindennél fontosabb, a pénz magában nem boldogít.

Ha havi több millát keresnék, viszont egyedül lennék akkor nem lennék boldog.

Nekem kell a család, a szeretet, és a gyereknevelés.

6 éve vagyok házas.

27/N

2012. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legelső a BIZTOS ANYAGI HÁTTÉR...aztán ha ez összejött, akkor lehet gondolkodni a családalapításon.
2012. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pénzen vehetsz magadnak szeretetet.
2012. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én a szeretet nem pénzért akarom megvenni, mert az olyan szeretet könnyen megveheti más is, aki többet fizet
2012. jan. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!