Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, h ha igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, h ha igazán érdekel téged valaki, akkor megtalálod a módját, hogy találkozz vele?

Figyelt kérdés
Mert valahogy úgy érzem, a többi csak kifogás. Ha igazán annyira akarna látni, mint mondja, és bizonygatja, akkor megoldaná.

2012. jan. 5. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ohh nekem 4 hete megy a találkozó tologatás pedig amikor azt mondom elég feladom mindig bizonygatja, hogy megoldjuk mert ő is akarja csak rengeteg a dolog :) szóval már én se vagyok képbe hogy mi lehet az igazság :) 21/F
2012. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha érdekled,akkor megoldja,de nálam többször előfordult,hogy el kellett halasztani,mert ZH-t írtunk,aztán meg a vizsgaidőszak...szóval,ha nyomós oka van rá,akkor elfogadható,de nem lehet hetekig tologatni a találkozót
2012. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Macs1209 ***** válasza:

Nekem, ha nincs személyes tali pár hétig, akkor ott azt mondom, hogy vége, nem érdekel többé.


Részemről akármikor mehetne, fogom magam, kocsibaülök, és másnem megiszunk 1 kávét/üdítőt.


A tologatás csak kifogás, nem igaz, ha valaki meg akar

valamit oldani, és a másik még rugalmas is, akkor ne old-

ják meg...

2012. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért ennyire nem egyszerű a dolog! milyen kapcsolatban vagytok?
2012. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Macs1209 ***** válasza:
A kérdést úgy értelmeztem, hogy még nincs kapcsolat. Vagyis az jön le belőle....
2012. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nincs vizsgaidőszak egyikőnknek sem.


én igyekszem rugalmas lenni, 1-2szer mentem (más város), de nem leszek bábu, h rángasson. annyira kéri, h menjek, meg találkozni akar, ilyenek... de amikor én vetem fel, h ő is leugorhatna, tereli a témát.


valóban nincs még kapcsolat... lehetett volna, de így nem lesz, mert nem hagyom, h hülyét csináljanak belőlem.

2012. jan. 5. 11:37
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Akkor csak jól értettem...


Lehetséges esetek:


- Van még valakije, akivel épp végefelé jár a kapcsolat

- Van új valaki, aztán téged ilyen tartalékosnak tart

- Nem akar komoly kapcsolatot, csak hülyít

- Nincs senkije, tényleg nem tud időt szakítani


Utolsót valójában nem értem, mert 1 kávéra akárki akármikor tud szakítani időt, mint hogy irtad, mobil vagy, tehát simá le lehetne rendezni.


Javaslatom: 1 hónap onnantól, hogy elkezdődött az egész. Ha addig nem jön össze, hagyd a fenébe...

2012. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az első esetet kizártnak tartom

a második eset az lehetséges, de nem rá vall

a harmadikat gondoltam eddig is a legvalószínűbbnek

a negyedik eset... nem ő az amerikai elnök, h ne tudjon időt szakítani.


mellesleg találkozni akar ő, de neki teljesen megfelel, ha én megyek. szóval gondolom, lusta, és nem érek neki annyit... én legalábbis ezt szűrtem le.


az egy hónap meg sajnos letelt, úgyhogy tényleg hagyom a fenébe. (csak az a nagy baj, h nemsokára abban a városban fogok nagyon valószínűleg dolgozni, ahol ő és ha ezt megtudja, megint rátör a "találkozni akarok veled, rég láttalak, blablabla)

2012. jan. 5. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:
majd akkor te is hirtelen túl elfoglalt leszel:) vagy adsz neki egy esélyt és találkoztok:)
2012. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen, én is arra gondoltam, h "visszaadom" a kölcsönt... de az meg milyen gyerekes már.


viszont ha meg akkor találkozok vele, megint én leszek az, aki enged...

2012. jan. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!