Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnődet megtalálod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnődet megtalálod egy társkereső oldalon, mit teszel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, egyik haverod szólt, hogy van egy nő a társkeresőn, akinek nincs kint képe az arcáról, de az adatlapon a leírás nagyon jellemző a barátnődre. Tegyük fel, nem akarod elhinni, jó, megnézed, tényleg amit ír magáról az tök az mint a barátnőd. Egyértelmű kép nincs kint. Tegyük fel, felregisztrálod magad, mert nem akarod egyből elküldeni az anyjába alaptalanul. Felregisztrálsz, megadsz a valóságnak nem megfelelő adatokat, csak hogy ne jöjjön rá ki vagy. Kiderül hogy ő az. Itt járok most.

Mi legyen? Üljek le vele beszélgetni hogy na mégis mijafasz? Küldjem el az anyjába egyből? Vagy próbáljam meg elérni valahogy hogy kép nélkül menjen bele egy találkozóba, és ha belemegy, találkozzak vele?


2011. jan. 23. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Megkérdezem miért van fent az oldalon.
2011. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

ez mennyire durva...

én is kapásból rákérdeznék, felesleges hülye játékokat játszani vele. mondjuk kiváncsi lennék, hogy belemenne-e találkozóba, meg hogy hogy beszél idegen srácokkal..

2011. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
jaaa hivd el randira, ha megteszi ott helyben szakithatsz is vele :( hű én nem élnék túl egy ilyet, de nem hagyná a büszkeségem hogy vele maradjak.
2011. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem maradok vele! Csak most már annyira szarok az egészre, hogy még belemennék egy ilyen hülye játékba is, hogy belemenne e egyáltalán a találkozóba, és aztán ott meglátja hogy kivel is szervezett randit.....
2011. jan. 23. 22:28
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is vidd végig a dolgot, és amenj el a randira.

Ott már nem lehet kimagyarázni.

A végén köpd le, és vigyorogj a pofájába.

2011. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Persze, aztán még majd ott elkezd magyarázkodni, hogy ő is tudta, hogy te vagy, csak csőbe akart húzni :P

Ezektől a mai lányoktól minden kitelik :P

2011. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
xD hívd el randira...aztán ott szépen mondd el neki a dolgot és ne hagyd h megszólaljon. elegánsan fordíts hátat és hagyd ott a p*csába. had főjön a levében :D de megnézném az arcát mikor összetaliztok....ördögi muhahaha
2011. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Én megbeszélnék vele egy randit. Így azt is megtudhatnád, hogy biztosan ő-e az.
2011. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Az egyáltalán nem biztos hogy valakit keresett is azon az oldalon amióta veled van! Én még egy tkeris oldalról se töröltem le magam, és találkoztam már sok olyan csajjal akinek van pasija, és mégis fent van ilyen oldalakon! Hogy kép nélkül van az tényleg izé! :/ Szerintem ülj le vele beszélgetni!
2011. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

Épp azért kell a randira hivni,hogy ne tudja kimagyarázni!!!

Persze hogy sok minden kitelik ezektől, de esélyt sem szabad adni neki a mellébeszélésre.

Leköpni a végén, és utánna feltolni a napiszarra. :D

2011. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!