Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha belém szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha belém szeret a haverom?

Figyelt kérdés
Ez a srác nem csak egy jó barátom hanem az osztálytársam is és az a baj, hogy nem viszonzom érzéseit. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Most csak várjak, hogy felejtsen el úgy? Tönkre mehet a barátságunk? 16/L
2012. jan. 5. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
egy darabig semmi féle képen nem lesz ugyan olyan a barátságotok... de tudja h te nem viszonzod az érzéseit?
2012. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát esetleg rá vezethetnéd a témára szépen óvatosan !

Az már tuti hogy elfelejteni nem fog tudni de legalább tudomására jut hogy te nem érzel így :)

Ha nem jutna eszedbe ilyen témára vezető mondat akkor esetleg oszd meg vele hogy neked ki tetszik :D

2012. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először bizonyosodj meg afelől, h tényleg tetszel-e neki. Ha ige, akk gondold végig, h szerinted mit szeretne. Én biztos beszélni akarnék a barátommal ilyen helyzetben, de ha tudom, h kínosan érinti a visszautasítás és ezt rosszul is viseli, akk a tetteimmel adnám tudtára, h hogyan érzek.
2012. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pont ebben a ehlyzetben vagyok, én csak várok, finoman jeleztem neki többször közöltem vele, hogy milyen jó HAVER/BARÁT meg ilyenek, de egyébként én is tanácstalan vagyok.
2012. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között NINCS barátság. Sose értettem, ez miért olyan bonyolult. Ha két ellenkező nemű állandóan együtt lóg, ott valamelyik komoly érzelmekkel, késztetésekkel bír, kortól függetlenül.
2012. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!