Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? (A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? (A többi a magyarázatban van)

Figyelt kérdés
Én (most télen) nem cserélek naponta pólót meg nadrágot (semmi izzasztó dolgot nem csinálok) hanem három naponta cserélek ilyeneket (fehérneműt persze naponta), de viszont miden nap zuhanyzok 1x (a hajmosás heti 1 alkalommal) és napi 2x (reggel és este) fogat is mosok? Vagy ez normális és rendben van? Nyáron persze nem így van, de az már egy másik kategória... (a hajam nem zsírosodik gyorsan tehát kb 1 hét kell neki)
2012. jan. 5. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar engem sem :D meg ha nem mész sehova akkor talán nem gázos...
2012. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem szeretek 3 nap egymás után ugyanabban a pólóban lenni, de ez nem jelenti, hogy így télen megy egyből a szennyesbe. Másnap felveszek egy másik pólót, aztán harmadnap megint az elsőt..vagy mikor hogy. Szerintem ez így teljesen rendben van. Miért gondolod egyáltalán, hogy gáz lenne?
2012. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert ismerek olyat aki napi 3x zuhanyzik és ugyan azt tudom hogy ez felesleges de egy kicsit elbizonytalanodtam.:S
2012. jan. 5. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 3*? Hát ha neki jól esik.. Velem is megesik, hogy reggel este is fürdök..főleg nyáron. Este ugye mindenképp, reggel meg sokkal jobban érzem magam a bőrömben, de ettől függetlenül épp annyira tiszta vagy egy fürdéssel is. Máskérdés, hogy ki hogy mitől mennyire érzi jól magát a testében.
2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

és ennek mi köze van a szerelem, szex témához?

nem írtad le a magyarázatban hogy van-e esetleg barátnőd vagy valami csajnak akarsz tetszeni a tisztálkodással ...

2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, bocs van egy potenciális barátnőm és ezért kérdeztem az egészet.
2012. jan. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!