Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden pasi megunja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden pasi megunja szexuálisan egy idő után a barátnőjét és más felé kezd keresgélni?

Figyelt kérdés
Többtől ezt hallottam és nagyon elkeseredtem. Meg ezek a rémtörténetek az oldalon, hogy egyre kevesebb szex mert már nem is izgul fel rá stb. PASIK!! Tényleg így van? Vagy tudtok vonzódni sok-sok éven át a szeretett nőhöz? Őszinte véleményeket szeretnék.
2012. jan. 5. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.:/
2012. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi.
2012. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ha mindig ugyan az van akkor igen meg lehet unni.

Ezért ha nagyon szeretik egymást akkor kell egy kis változtatás, hogy izgalmasabb legyen meg hogy ne legyen uncsi

2012. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
De nemár!!! Most akk a leendö baratom,akit szeretek,annak majd engednem kell h mással is legyen,kül elhagy?hát az már majdnem olyan:'(
2012. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

jaj lányok én nem akartam senkit sem felzaklatni csak kicsit én is kétsébe estem

4 éve vagyunk együtt, mindig kíván, szóval nincs baj de mégis mivan ha..

2012. jan. 5. 17:23
 6/18 .:Laci:. ***** válasza:
a változatosság nem azt jelenit, hogy mással i kell le kell feküdnie, hanem azt, hogy a nők is aktivizálják magukat egy kicsit és ne csak feküdjenek mint egy darab bot, mert azt hamar meg lehet unni
2012. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem tudom,miről beszéltek.Ez a meguntalak szöveg,csak ürügy.Más van a háttérben és erről mindketten tehetnek,ha idáig fajul a kapcsolatuk.

Én lehet rosszul vagyok programozva,de ha 8 év alatt nem "untam" meg,akkor feltételezem,hogy eztán sem fogom.Nincs is mit ezen tárgyalni,vagy mítoszokat gyártani.:)

2012. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Már miért feküdne egy nő úgy mint egy darab bot? Aki úgy fekszik az az elején is olyan lesz, aki meg nem az 4 év után sem lesz bot, kivéve ha már nem kívánja a párját, mert ugye van ilyen is...! Nem csak a férfiak unhatnak rá a párjukra. Kedves kérdező már 4 éve kíván a párod és szeret, miért kell ezen aggódnod, hogy lehet 5 év múlva megcsal mert megun??? Lehet te fogod megunni, fölösleges ilyeneken pörögni. A nagy többség igen is el fog gondolkozni másokon is, de nem kell megtennie!
2012. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Előbb vagy utóbb igen, semmi sem tart örökké. lehet hogy 1 év után az is lehet hogy 6, de szerintem minden kapcsolatnak vége lesz egyszer.
2012. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most nagyon elszomorodtam:-( most fogunk összejönni,és ismerem magam.nem akarom majd elwesziteni:'(
2012. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!