Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsek vonzalmat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsek vonzalmat egy lányban?

Figyelt kérdés

Magamról:

Nem vagyok egy tipikus lányok kedvence, bár nem tartom magam csúnyának, volt is hogy bepróbálkozott nálam egy csaj de nekem akkor más tetszett és még az a valaki most is tetszik. Barátnőm még nem volt, ezért azt se tudom hogy kell udvarolni, hogy kell egy lányt "felszedni".


Lányról:



Úgy vettem észre, hogy csendes, szerény lány de ha beszélek hozzá akkor határozottan válaszol, tehát én se tudom eldönteni hogy mi van, az biztos hogy nem egy nagyszájú.


Úgy vettem észre hogy nem igazán érdeklem. Ha lát és nem veszem észre akkor ő nem köszön, nem szól hozzám.

Vagy azért mert:

-szeretné hogy én lépjek meg ő amúgy se egy kezdeményező típus

-nem érdeklem őt...

Amikor én beszélek hozzá akkor figyel és ahogy észrevettem nem vág unott képet.

Két dolog jöhet szóba:

-kínjában mosolyog, valójában nem érdekli amit mondok

-érdekli amit mondok de ő nem tudja mit mondjon nekem


Kétszer hívtam el h találkozzunk vmikor. Egyszer benne volt az elején de később lemondta. Másik alkalommal alapból nem akart eljönni.


Tanácstalan vagyok. Rajta kívül nem tetszik más, nem tudnék mással járni, nincs más alternatíva. Nem ismerem annyira de az akkori( fiatalabb nálam 6 évvel) önmagamat látom benne.

Az nem hiszem h kifogás lehet a korkülönbség mert nem nézek ki annyinak amennyi vagyok.

24F


2012. jan. 5. 18:31
 1/3 Cherry-13 válasza:
Tudj meg pár dolgot, hogy mi érdekli a lányt és ha beszélgetni kezdesz vele akkor hozd fel ezeket a témákat, aztán majd kis idő múlva hívd el valahová megint. Légy te is érdeklődő és természetes. Mosolyogj rá sokat, nézz a szemébe és előbb utóbb csak menni fog:) 15/L
2012. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy,hogy kelts benne vonzalmat az attól is függ hogy hány éves a lány..
2012. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Solarian ***** válasza:
Bocsi, de ki kell ábránditanom. Vonzalmat nem lehet a bűvész kalapjából elővarázsolni. És ha megvan a vonzalom, akkor is nehéz még az út. Keserű tapasztalat.
2012. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!