Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy 11.es fiú aki az elmúlt 3-4hétben elég furán kezdett el viselkedni velem. Ő is abba a társaságba szokott járni ahova én is.Úgy kezdte,hogy mindig megpróbálta magára felhívni a figyelmemet azzal,hogy beszólogat.Aztán mikor meglátott akármelyik osztálytársammal voltam akit ismer,nekem előre köszönt a többieknek meg nem is köszönt..(És még most is) Akkor volt olyan is,hogy mikor a ültem a székemben,hátrahajtottam a fejem a radiátorra,ő meg ott állt a székem mellet,rám nézett és elkezdte a homlokomat simogatni..Mikor volt olyan,hogy valakinek meséltem egy sztorit és abbahagytam egy percre,akkor elkezdett piszkálni,hogy na mondjam már.. Tegnap hozzá se szóltam,még egy rossz szót se,de ő megint elkezdett piszkálni,kint meg direkt megfürdetett. Meg nézett,aztán mikor észrevettem mosolyogva úgy csinált mintha mi sem történt volna. Ma ünnepély volt a suliban,és fekete szemceruzával kihúztam a szemem.Sokan megdicsérték,hogy nagy kék boci szemeim vannak és ez a smink milyen jól áll.

Ő előttem ült,én meg megkopogtattam a vállát,hatra fordult és köszöntem neki.Ő meg hosszasan mosolyogva nézett rám,megkérdeztem mi az?:) Mosolyogva annyit mondott,hogy semmi.És megint mosolyogva nézett,kérdeztem megint,hogy mi az?:D Mosolyogva megint csak annyit válaszolt,hogy semmi. Hozzáteszem,nem volt a sminkem se elkenődve se semmi.O.o Párszor észrevettem,hogy mikor félig megfordult,és úgy csinált mintha máshova nézett volna,akkor a szeme sarkából engem figyelt.. Hátra fordult 5percenként azzal a sziutval,hogy menni az idő.. Meg,hogy kérek e szaloncukrot.:D Aztán elkezdett megint piszkálni.. Eddig én se tudtam,hogy van barátnője,utánanéztem akkor tudtam meg. Bár eddig is kicsit távolságtartó voltam vele szemben.Bár nem értem ha van barátnője miért viselkedik így velem.. Hozzáteszem,egy átlagos srác...


2011. dec. 21. 11:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mennyi*
2011. dec. 21. 12:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert áll a farka.
2011. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bejösz neki ez világos.
2011. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rád van gerjedve
2011. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az oké.. De ott van a barátnője... Milyen ez már?
2011. dec. 21. 12:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Ő Alejandro, a suli alfahímje és a barátnője mellé kiszemelt Téged magának. ;)


Viccet félretéve tetszel neki, ez világos és szeretne valamit. Mivel 11-edikes, ezért nem olyan kifinomultak valószínűleg az udvarlási technikája, hogy lényegretörő legyen, de ha jók a visszajelzéseid, úgyis eldönti, hogy mit szeretne.

2011. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik így, mert egy kis taknyos, veled együtt. Tanuljatok inkább.
2011. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudod mit jelent. Minek kérded?
2011. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen korban az a tény, hogy valakinek van barátnője vajmi keveset jelent a legtöbb embernek.
2011. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Álj!Azért mert van barátnője még tetszhet neki más lány.Ennyire retardáltak ne legyetek már.Te meg kérdező,ha tudod,hogy van pasija minek kelleted magad hülye gyerek.
2011. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!