Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket nem zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar ha egy párkapcsolatban a srác a fiatalabb?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy belemenjek-e egy kapcsolatba mert a srác 1 évvel fiatalabb mint én.Örülnék ha megosztanátok velem, hogy ti mit tapasztaltatok ilyen téren:nem-e éreztétek kellemetlenül magatokat bizonyos szituációban azért mert a párotok fiatalabb mint ti...

Köszönöm a válaszaitokat előre is.


2011. jan. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én egykori barátnőm emiatt szakított velem. Ő akkor 24 éves volt, én pedig 22. Azt mondta, hogy ő lassan már megállapodna, míg én úgyis ki fogom még élni magam.

Egy ismerőse előtt pl szabályosan letagadott. :-(

2011. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alisonstardesign válasza:
Szerintem ez attól függ.Mennyire van látszata, ha pl sokkal fiatalabbnak látszik akkor gáz.Meg azon is múlik,hogy mennyire érett.A párom egy évvel idősebb nálam,de érettségben akár fiatalabb is lehetne.Most már úgy érzem mintha örökbe fogadtam volna egy fiút...Elég gáz..
2011. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A férjem pár hónap híján egy évvel fiatalabb nálam. Csak annyiban furcsa, hogy nekem mindig a jóval idősebb pasik jöttek be és most tessék! :) Amúgy nincs semmi gond ezzel kapcsolatban nálunk, nagyon szeretjük egymást.
2011. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy egy párkapcsolatban ki mennyi idős, a lényeg a szerelem!

Ha ezen gondolkodik valaki, hogy ez lehet gáz, akkor ott már baj van... Ha szeretitek egymást elfogadjátok a tényt.

2011. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alisonstardesign válasza:
persze a szerelem könnyen elvakít,de azért mert valaki szerelmes attól még nem biztos, hogy működik a kapcsolat...
2011. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy év semmit se jelent! Én 21 vagyok, a barátom 18. Ő még szakközepes, én pedig egyetemista. De ő sokkal érettebb és a saját korcsoportjával nem találja a hangot. Érzem néha persze, hogy még megvannak a kisfiús dolgai, de rengeteg a közös bennünk és minden remek. A szerelem amúgyis őrült dolog, egy év miatt ne vállalnád be? Egyszer élsz, és ha olyan ember sodródik eléd akit nagyon tudnál szeretni, ne azért halaszd el, mert mondjuk egy társadalmi norma azt mondja, hogy nem szabad. A sok formaiság tönkreteszi az igazi érzéseket.
2011. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom ugyan nincs, de jelenleg pont egy másfél évvel fiatalabb fiú tetszik, és igazából nem nagyon zavar. Örülnék, ha sikerülne valami, az már persze más kérdés hogy nincs túl sok esélyem nála, de nem hiszem hogy a korom miatt. Szerintem ilyen 1-2-3 évek főleg nem számítanak... akinek ez ilyen meghatározó, akár férfi akár nő, annak az embernek akkor ki tudja, hogy tudnak-e egyáltalán őszinték lenni az érzései... Mert nem szabadna ennek a néhány pár évnek ilyen fontosnak lennie szerintem. Kiütést kapok az olyan lányoktól akik már nyivákolnak, ha egy pár hónappal fiatalabb fiú kezdeményez náluk. Az ilyeneknek vlszeg csak mutatóba kell a párkapcsolat.. :/ Szóval szerintem nyugodtan próbáld meg, ez az 1 év nem hinném, hogy hatalmas gond kivéve ha a srác s*ggfej, és ő is az ilyen hülye szokásokat tekinti alapnak, hogy jaj mindenképpen legyen fiatalabb a lány stb... Ráadásul még valami, a kor nem feltétlen számít mindig, ismerek olyat aki bár idősebb nálam, de gondolkodásban kevésbé érett, és fordítva is, olyat is akinél én simán fiatalabbnak tűnhetnék lelkileg, életfelfogásban, gondolatok terén, holott ő a fiatalabb majdnem 2 évvel.
2012. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A férjem 2 ével fiatalabb nálam. Én 24 voltam ő pedig 22 amikor megismerkedtünk. Ez tíz éve volt. Azóta két gyerekünk van, és megvagyunk. Mondjuk nálunk ő látszik idősebbnek... :)Szóval szerintem ez nem akadály. Jártam egy 6 évvel idősebbel is előtte. De szakitottunk. Most néha eszembe jut, hogy én 35 vagyok ő meg 41, nekem meg 33 éves férjem van :)
2012. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én párom kicsit több több mint 4 évvel fiatalabb. naés? lassan egy éve együtt vagyunk (:


20/L

2012. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!