Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, mindig a buszmeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, mindig a buszmegállóban látom. Ez szánalmas, gyerekes próbálkozás lenne, így megpróbálni megismerkedni?

Figyelt kérdés

Eyszer bulizásból mentem haza reggel, amikor ő azthitte, hogy zenét hallgatok (persze mindn szavát hallottam:D) és elkezdett arról beszélni a haverjaival, hogy odajön hozzám. Mire összeszedte volna a bátorságát, lekelett szálnom. :/

Azóta is néz és mivel nekem is nagyon tetszik, arra gondoltam, hogy valahogy meg kell ismernem, de erre alig maradtidőm, hiszen mindjárt nyári szünet és nem vagyok az a kezdeményezős fajta. Ezért arra gondoltan, hogy milenne ha egy kis cetlin \\\'véletlenül\\\' pont előtte hagynám el az msn címemet, vagy telefonszámomat? Szerintetek nagyon gyerekes húzás lenne?


2009. máj. 23. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen elég gyerekes!!:)

LEhet hogy nem nézné meg de oda adná neked azzal viszont kialakulna egy beszélgetés ami jó...de nem biztos.

Inkább menj oda és szólitsd meg,vagy mosolyogj rá,szemezz vele és ha elég bátor oda megy ő

2009. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg gyerekes es atlatszo, ellenben valami mast elveszithetsz. Pl. egy esernyot, salat, stb., ami nem tul ertekes, de azert jo alkalom neki, hogy megszolitson.
2009. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha egyszerűen te kezdeményeznél? Minek bonyolítani az egészet, ha egyszerűen is megoldható?
2009. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazatok van.. de hogyha sosincs egyedül, akkor hogy?
2009. máj. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!