Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tud egy ember saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tud egy ember saját magának öntudatosan hazudni? Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy sráccal!Úgy érzem szerelmes vagyok kötődöm hozzá hiányzik ha nincs velem!

De a volt párommal 5 évig voltunk együtt durván váltunk el egymástól mikor meglátott a jelenlegi párommal láttam az arcán a meglepődést a fájdalmat a gúnyt!

Szeretnék vele nyugodtan beszélni szépen lezárni a dolgokat hogy új életet kezdjek a mostani párommal!De bennem van a félsz hogy még mindig szeretem az exem!


2012. jan. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Uh, ezek a bonyodalmak.

Minek kezdesz bele új kapcsolatba, ha a régit még nem zártad le? Vagy mindkettőt szereted? Akkor járj mindkettővel.

2012. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csokii meov ***** válasza:
Válaszd a másodikat mert ha annyira szeretted volna az elsőt nem szeretsz bele a másodikba. Szal nem hiszem h annyira szeretnéd az ezelőtti párod. már pedig ha annyira szeretted volna nem tudtad volna ott hagyni! Ülj le vele nyugodtan beszélni! Nem lesz semmi baj Nyugi! ;)
2012. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ezek az érzések még benned vannak, akkor a mostani nem boldogít úgy, ahogy kellene. Ezt neked kell és te tudod eldönteni, hogy mit teszel. Beszélgess a volt barátoddal és kérdezd meg, hogy ő hogy vélekedik rólad.

Esetleg, ha csak "véletlenül" szakítottatok még újra összejöhettek, de ezt nagyon meg kell gondolni, hogy kit hogyan szeretsz!

2012. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azóta történt pár dolog és tudom hogy a mostani párom szeret igazán a exem Soha nem érdekeltem!!
2012. jan. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!