Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik magukról a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik magukról a kis tinipic$ák, hogy nők?

Figyelt kérdés
Egy csomó mindenkivel beszéltem, akivel kapcsolatosan fel tűnt, hogy a 15-17 éves csajokat nőknek nevezi. ...és a csajuk magukat is. Egyszer egy randiszerűségen szóba jött, hogy "nőzni" vagyok, és amikor mondtam hogy messze vagy a nőtől neki állt feljebb. 16volt a csaj. Vagy csak én vagyok ezen fennakadva? :D
2012. jan. 6. 17:50
 1/8 WhiteLabel ***** válasza:
mert idióta buta p*csák, azé.
2012. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert szebbek mint a "nők"
2012. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan azért amiért okosnak hiszik magukat, meg sokkal érettebbnek a kortársaiknál. Ha minden ilyen duma után kapnék 1 forintot már milliomos lennék régen.
2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
A "nőtől" nem csak korban, de fejben és erkölcsben is nagyon messze állnak.
2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Úristen, hát ha ez igaz. Akkor hülyébbek mint hittem. Szerintem már annyira nincs agyuk hogy komolyan azt hiszik, hogy ők már 16 évesen érett nők, mert smink stb.


Sőt már 2 gyerekes anyukák(fejben) és keresik a tökéletes partnert aki képes lenne ellátni a családját, biztos ezért az idősebb férfiak utáni vonzalom ÁÁHÁÁ, végül is tök logikus. És persze ilyen hülye mentalitással még el is hiszi magának amit gondol, azt cseszegeti a fiúkat hogy milyen lámák... fúú

2012. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:

"Sőt már 2 gyerekes anyukák(fejben) és keresik a tökéletes partnert aki képes lenne ellátni a családját"


Ez butaság. A f@szt, meg a pénzt keresik.

2012. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen azt keresik, mert közben megcsalják a képzelet belli férjüket is, egyébként csak a hülye gondolkodásuk próbálom leírni, én is halottam már cifra dolgokat, komolyan az ennél nagyobb, legnagyobb hülyeség, arra hivatkozni mit tudom én mivel kapcsolatban, hogy óóó neki kell majd szülni, meg 9 hónapon át terhesnek lenni.


Fúúhhú ja majd ha már ott tart talán számítani fog.

2012. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, külön veszed a lányokat, pedíg az általános dolog, aki 17 éves, az már felnőttnek érzi magát, függetlenül attól, hogy fiú,vagy lány az illető.Amikor pl a 17 éves hugomnak meg mondtam a véleményemet a dolgairól,ő felnőttneg gondolta magát, és nem vette figyelembe az intő szavakat.Most ugyanígy van a 16 éves öcsémmel is,de a húgom már be látta,hogy igazam volt,majd később az öcsém is.Úgyhogy ez nem csak a csajok részéről van így.
2012. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!