Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek köcsög dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek köcsög dolog?

Figyelt kérdés

A suliban van egy "menő" srác (fb-n nagy szája van, de amúgy a suliban nem!), aki minden csajra rászáll... A barátnőmmel "kiterveltük", hogy "megleckéztetjük", és hülyítjük a fejét... Minden lányt kihasznál...! Amúgy nem vagyok ilyen, de tényleg nagyon idegesít, hogy ilyeneket csinál!

Szerintetek nagyon gáz?? :$ 16L


2012. jan. 6. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
oszt, hogy leckéztetitek meg?
2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Csak nem fluornak hívjak? Mert ő tényleg gáz..
2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem úgy, hogy valami részeg hajléktalantól összeszednek pár nemi betegséget, majd lefekszenek a pasival.
2012. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
mert a legnagyobb k*baszás tényleg az, ha kreativ ötlet hiján az ember érzéseivel játszhattok mert ettől a ti önbizalmatok az égbe szökik majd... (Y)
2012. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
neem, semmi ilyen részeges, csak rám is rámírt fb-n, és gondoltam húzom az agyát, h érezze, milyen érzés azoknak a lányoknak..... -.- :/ :D
2012. jan. 6. 21:16
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
az a helyzet hogy neked is ugyanúgy tetszik az a srác mint a többi lánynak... :S :DDD
2012. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az erős túlzás, h tetszik, de amiket hallottam, h mit csinált azokkal a lányokkal...:S (érzelmileg)
2012. jan. 6. 21:19
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
maradj ki ebből! majd az élet megleckézteti! az ilyen pasiknak általában mindig az a vége! majd jön egy csaj aki neki kellene de a csaj meg nem vevő rá! de tegyük fel hogy megleckézteted :az lesz a vége hogy te fogsz kijönni rosszul ebből! mert te majd szépen beleszeretsz mint a csöpögős amerikai romantikus vígjátékokba szokott lenni azt a srác meg majd mosolyogva átlép rajtad mint a való életbe szokott lenni :P én ezt így tudom elképzelni! de lehet hogy egy kicsit túldramatizálom ezt az egészet :P XDXDXD de szerintem érdemes elgondolkodni rajta! bár ha még csak 8 dikos vagy akkor megértelek! akkor én is ilyen voltam :DDD
2012. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
amúgy 10.-es vagyok :D
2012. jan. 6. 21:30
 10/19 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el! :P
2012. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!