Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fityma szűkület pénzbe kerül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fityma szűkület pénzbe kerül? , altatnak?

Figyelt kérdés

fityma szűkületem van :'(

a mütét pénzbe kerül?,altatnak közbe ha nem érzés telenítés van?

anyámnak h. mondjam el?

szüleim külön élnek anyám a "gondviselőm" elég ha ő tudja?

apámnak nem akarom mondani mert égő :-(

fáj utánna?,mikor "használhatom utánna?"

ugye szegeden megtudják csinálni,meddig tart,bent kell maradni?

várhatok a műtéttel még nyárig h. apámnak ne tűnjön fel?

háziórvóshoz muszály vele elmenni vagy lehet egyből urulógiára menni vagy mire

(17)


2012. jan. 6. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"17 évesen vetted észre ? nah mind1 :/"


Fitymaszűkület bármilyen életkorban kialakulhat nem feltétlenül csak gyerekkorban..

2012. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

akkor leírom kis koromba nem tűnt fel mikor rájöttem h. mire való akkor vettem észre h. nekem más


ezért vissza húzódóbb vagy félek közelíteni a testem igazábol pont jó de a fejem ronda:-#

2012. jan. 6. 21:40
 13/21 anonim ***** válasza:

akkor egyformák vagyunk.:)

a fejem nekem is ronda a testem jó és fitymaszűkületem volt 17 éves koromig nekem..ikrek vagyunk?:D

2012. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
B-) lehet de tuti h. nekem rondább a fejem (esetleg még azt mondták h. a szemem az szép,nagyon sötétbarna szemem van)
2012. jan. 6. 22:01
 15/21 anonim ***** válasza:

"4 hétig nem lehet szexelni sem és maszturbálni sem vele"


Hogy micsoda? :O Hogy lehet azt kibírni?

2012. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Úgy emlékszem maszturbálni sem lehet 4 hétig. De szexelni biztosan nem. Barátom már egy hét után kivolt:DD
2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Én betartottam a hetet és a nadrágomba mentem el alvás közben. Szó szerint teli volt a tököm, de legalább jót álmodtam:D
2012. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
:-S
2012. jan. 7. 07:08
 19/21 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy bármi van, a teljes körülmetélést kerüld el!

Sok orvos simán megcsinálja és azt hazudják, hogy nem lesz utána gond és az az egyetlen igazi megoldás stb.

DE EZ HAZUGSÁG.


Nekem rengeteg problémám volt és van emiatt, mert nekem levágták az egész fitymát :(


Keress olyan dokit, aki civilizáltan megoldja, bemetszéssel, plasztikával, részleges metéléssel!

2012. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
de miért volt olyan rosz? fáj?
2012. jan. 17. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!