Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátodnál vagy, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátodnál vagy, akkor hogyan oldod meg a wc kérdést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezen mi a bonyolult? Megkérdezed hova szarhatsz azt ennyi. Ha nicns náluk WC akkor kimész a bokorba XD
2012. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
amikor elmegyek akkor küldök neki egy textet hogy hagytam neki a wcben valamit, ami emlékeztetni fogja rám.
2012. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

én csak pisilni tudok idegenhelyen

XD

ezvan.

2012. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Pelenka
2012. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

én múltkor felhajtottam náluk 3 deci vizet! majd fél óra múlva bejelentettem hogy : "azt hiszem túl sokat ittam. kimegyek hugyozni! mindjárt jövök!"

most nem ám azok közé a gáz csajok közé tartozol aki nem mert a barátja előtt kajálni meg megmondani neki hogy WC! -.-" ugye nem ? :DDD fölösleges! képzel azt hogy a pasid egy 3 az 1 ben nescafé kávé lenne : egy személyben haver, jó barát és szerelem ;) szerintem megérti hogy te is úgy müködsz mint a többi ember : pisálsz! szarsz eszel iszol...


18/L

2012. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal egyszerűbb, ha azt mondod, hogy a mosdóba kell mennem. Képzeld azt, hogy az élethez tartozik és már is nem lesz probléma.
2012. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nagy dolgot sokáig nem mertem

mostanában beküldöm a szobába hogy ne jöjjön ki különben nem megy és kész:P

2012. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet a fingással?
2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
a nők nem finganak nem tudtad? -.-
2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ezt megcáfolnám. én igenis sokszor érzem úgy hogy jó lenne egy nagyot "pukkantani" :P ellenben a barátom szerintem sose szokott...
2012. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!