Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennel? Csaladi ebeden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel? Csaladi ebeden vagy a baratodnal/baratnodnel. Kedves szulo olyat etelt csinalt, amit te nem szeretsz. Illedelmessegbol megeszed, vagy mondod h nem ezt nem szereted!

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:57
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
ha csak az az egyfajta étel van, eszek belőle, hogy ne sértsem meg. esetleg ha kérdezik, miért nem eszem többet, arra hivatkozok, hogy annyira elteltem azzal a finom levessel, hogy a másodiknak már nem maradt hely :) ha van többféle, akkor inkább másikat választok.
2011. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyszer udvariaskodtam étel tekintetében, jól megszívtam, egész éjjel hánytam.


Kiskoromban imádtam a májat, minden formában, aztán az oviban egyszer rámerőltették, és azóta nem bírom megenni, ha megérzem az ízét, rögtön hányok.


Exem anyja azt készített, mikor először mentem. Mondtam exemnek, hogy én ezt nem tudom megenni, de rögtön mondta, hogy az anyja hisztizni fog, meg megsértődni stb. Ja, direkt megkérdezte, hogy mit nem eszek meg.


Megettem egy minimális adagot, és amint az utolsó falatot lenyeltem, rögtön visszaköszönt az egész napi kajám, utána egész éjjel a wc-n voltam...


Utána nem erőltette:D

2011. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én olyan mindenevő vagyok, majdnem mindent megeszek.

Azért a kedves szülő is megkérdezhetné a gyereke kedvesét, hogy szereti-e az adott ételt.

De amúgy, ha ez nem történik meg, és előtted az étel amit nem szeretsz, akkor edd meg. Gondolt arra, hogy hány ember éhezik.

2011. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megmondom hogy nemigazán szeretem, de azért eszek belőle.
2011. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 napietus ***** válasza:

ezért főzök mindig többfélét, ha olyan vendég jön, akinek nem ismerem az ízlését :)


egyébként én is utálom a májat, egyszer megettem udvariasságból egy fél üveg savanyúval. tök büszke volt az illető, milyen jó csalamádét rakott el, hogy ízlik nekem :)

2011. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer a volt barátnőmnél vacsoráztam, és az anyja gombaszószt is készített. Én a gombát bármilyen formában rühellem, de ettem belőle, közben hányingerem volt. Az egyik legnagyobb hőstettem volt az életem során... :D Tehát én illedelmességből megeszem.
2011. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
hát akkor ezekszerint én vagyok csak szőrszálhasogató aki meghívás pillanatában már rákérdez mi lesz a kaja? én a mozira is csak akkor mondok igent ha jónak igérkezik a film
2011. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát elvileg megkérdezhetné, de ha anyuka lennék, akkor a gyerekem finnyás bnője miatt biztos nem állnék neki ételkülönlegességet kreálni. de persze csak akkor, ha túl finnyás, ilyen ez-se-jó-az-se-jó típus. amúgy velem is volt ilyen, illedelmesen ettem belőle picit, aztán annyi, mondtam, hogy köszönöm, jóllaktam.
2011. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vmi családi ünneplős kajálásnál volt, hogy a gyümölcslevesre nemet mondtam, mert nem szeretem Bár úgy rémlik, azért voltam olyan bátor, hogy megkóstoljam :D

Amúgy ez attól is függ, hogy milyen a családja a páromnak. Mostanim szülei jó fejek, és nem fognak utálni, ha valamit nem szeretnék megenni :) Más esetben lehet leerőszakolnám a jó pontokért..:D

2011. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Kb. 5 féle ételt eszek meg, és szerintem szabályos pánikrohamot kapnék, ha meg kellene ennem valamit, amit nem szeretek. Nem lennék illedelmes. Sosem akarok családi ebédet!!!
2011. jún. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!