Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha elpirulok? Tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha elpirulok? Tapasztalatlan és könnyen elpirulós fajta vagyok.

Figyelt kérdés
MSN-es beszélgetéseink óta először találkoztam véletlenül a sráccal, integettem neki és nagyon elpirultam, ő visszaköszönt és mosolygott...
2009. máj. 23. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Huuuu ez nagyon ciki Jesszusom...Most ásd el magad..:D

Kicsit butus kérdés...

2009. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne,jó, nem azt mondom hogy nincs olyan helyzet amikor nem ciki, de alapjába véve egyáltalán nem az, valaki így reagál bizonyos dolgokra, érzelmi hatásra...
2009. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem ciki. Inkább csak aranyos :)
2009. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan elnéze, lesz még egy pár véletlen találkozás :DD
2009. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

akkor ez tényleg lehet pozitív? :D véletlen volt, mert azt írta, hogy már csak vizsgázni jön be suliba, erre ott volt, hát olyan szívbajt kaptam xD

2009. máj. 23. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irtó cuki tud lenni egy csajszi, mikor pirul.:)))
2009. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy el vagy pirulva?
2010. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!