Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy egyenruhás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy egyenruhás férfi, pl. rendőr, gyakran megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
Gyakran kihasználja az egyenruha általi tekintélyét,felhasználja ahhoz,hogy bevágódjon a lányoknál?Tud egy ilyen munkakörben egy férfi hűséges lenni?
2012. jan. 6. 22:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tööörzs?Az előbb még főtörzs volt.Lefokoztad?Milyen jogcímen?
2012. jan. 8. 11:03
 12/17 anonim válasza:
Nehéz rendőr barátnőnek lenni mert nagyon sok dolgot el kell tűrni és le kell nyelni.De ha valaki igazán szeret akkor mindegy milyen munkaköre van mert nem az számít hogy hol dolgozol hanem hogy hajlamos vagy e a megcsalásra vagy nem.Csak egy jó tipp légy mindig megértő és sok türelem kell.Meg kell értened majd azt is ha karácsonykor vagy szilveszterkor nincs veled.Ez a rendőr és egy civil kapcsolatnak ez az alappillére!
2012. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sophie39 válasza:
Igazából szerintem ezt embere válogatja ugyanis ha olyan akkor is megcsalna ha van egyenruha ha nincs!
2013. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 sni ***** válasza:
nyugodj meg, ez nem egyenruha kérdése, én tudom! :)
2013. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én egy rendőrnél tapasztaltam, hogy maximálisan kihasználja a lehetőségeit, tudatosan keres szeretőt már sok éve, pedig 7 éve barátnője van aki már a jegyese. Gyáva, mert kilépni nem akar, inkább élvezi, hogy egyes nők eszüket vesztik az egyenruhától és így él...hát ha ez jó neki hajrá!

De nyilván a rendőrök is emberek és ez csak egy rossz példa volt, biztos vannak hűségesek is.

2013. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia! A barátnőm nem rég szakított velem. Ő rendőr. Sokat beszélgettünk régebben, hogy egy civil ember számára sok megértést igényel, a jó viszony és a boldog kapcsolat kialakításához. Akkoriban azt mesélte nekem, hogy a rendőrök (férfiak) java részt, megcsalják a párjukat. Pszichés okok miatt legfőképp, illetve mert kihasználják a tekintélyüket, az egyenruhájukat.

Hidd el nem hazudott nekem, az előző kapcsolatában a rendőr kollégája vele csalta a feleségét.


A kérdésedre a válasz: Nem valószínű, nagyon kevés egyenruhás képes rá, hogy ne lépjen félre, de ez nem csak a férfiakra jellemző. És nagyon nehéz velük normális kapcsolatban élni, mivel ismered a munkáját, a körülötte levő embereket, akik isten tudja mikor próbálják meg kivetni másra a hálójukat, vagy éppen a kedvesedre.


Apropó, azt el felejtettem hozzá tenni, hogy nagyon sok munkatársát is ismerem, és azt látom, hogy egyedül nevelik a gyermeket, vagy épp már nincsenek azzal együtt, akitől a gyerek van.


De ha ilyen kérdést teszel fel, felesleges küzdelmet folytatsz magad ellen! Ember válogatja. De könnyen elsülhet a fegyver más irányba, a helyzet hozza náluk!

2015. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen:) Nekik vérükben van a sunyiság és a hazudozás. Ha meg rajta kapod őket : agresszívak lesznek... saját tapasztalat
2017. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!