Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek sokat számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek sokat számít egy kapcsolatban az, hogy mi a férfi foglalkozása? Pl. azt mondják hogy aki rendőr arra buknak a csajok vagyis akkor előnyöd van náluk.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

hát inkább kezdek egy irodai alkalmazottal mint egy mezei festővel.

ha csak foglalkozást nézek, akkor nagyon fontos. de ha kapcsolatot, akkor inkább először kettőnket teszem előre és nem a foglalkozást.

2011. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát persze:) főleg ha hosszú távra tervezek... Nyilván jobban buknak arra a lányok, akik jobb körülmények között élnek. Vagy mondhatom úgy is hogy vonzóbb az, ha azt mondja a pasi hogy könyvelő, orvos, akár rendőr vagyok minthogy kukás, taxis, raktáros...:)
2011. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, lényegtelen mit dolgozik, ha azzal tudja fedezni a család ellátását,szükségleteit.

Most ha orvos és kap pl. 200.000Ft-ot havonta


vagy dolgozik egy irodában + masekol 1-2-t és ugyan ott van :)


Ne azt nézzétek lányok . Legyen családcentrikus a srác és tudja eltartani a családját ( legalábbis az anyagiak több mint felét ő szerezze be .



17/ F

2011. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem minden lány bukik a rendörökre.Én igen:)Lehet hogy azért mert nagyobb biztonságban érezhetem magam mellete.

Lehet butaság:)De szerintem igy van

2011. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én mondjuk biztonsági őr vagyok..anyám szerint,nem egyszerü a rendőri élet,nem lennék vele nagyobb tekintélyü ember,lehet több ellenségem lenne mint barátom..de ki tudja....
2011. jún. 23. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam számít, én jobban preferálom a felsőfokú végzettségűeket, a rendőröket meg egyenesen rühellem, soha nem járnék rendőrrel.
2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
elmondom a sok lány kedvéért hogy külföldön egy kőműves többet is kereshet mint itthon egy orvos, vagy diplomás ha egyáltalán van hol dolgoznia és nem az utcát kell majd söpörnie
2011. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos életkor után már számít. 30 évesen (majd remélhetőleg) normális foglalkozással nem valahogy szeretnék hosszú távra tervezni egy takarítóval vagy mosogatófiúval. Ha normális biztos állása van akkor mindegy hogy hentes vagy biztonsági őr. De az anyagiak szerintem ugyis csak akkor válnak fontossá ha majd babára kerül a sor, szóval majd akkor lesz előny. De akkor se fogok majd a páromat olyan munkakörbe kényszeriteni amit nem akar, csak kell találni valami közös megoldást.

Szerintem jobb a biztonsági őr , mint a rendőr;)

2011. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a foglalkozása/végzettsége alapján választok.

(Hozzá kell tenni, hogy ez nincs senkire sem ráírva, idővel derül ki a dolog)

2011. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább járnék egy kukással minthogy egy sünnel:D

Am meg igen, számít, de ha valaki nagyon szerelmes akkor nem érdekli, hogy a párja mit dolgozik.

2011. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!