Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a csúnya, sokszor ápolatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gatia kérdése:

Csak a csúnya, sokszor ápolatlan nők vonzanak, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

42 éves pasi vagyok, és eljutottam oda, hogy konkrétan meg tudom határozni, hogy csak a csúnya, sokszor ápolatlan igen gyakran nálam jóval idősebb nők vonzanak. Egyrészről elfogadom magam ilyennek, másrészről érdekel mégis, hogy ez miért lehet, illetve, hogy tényleg egyedül vagyok ezzel a hajlamommal a világban, vagy más is van így ezzel?

Az ismerkedés sem egyszerű, nehezen találok partnert, és társkeresőkben sem írhatom le, hogy ronda nőt keresek, mert nincs olyan nő aki ilyenre jelentkezne...

Én egyébként teljesen átlagos, szürke, tizenkettő egy tucat ápolt tiszta ember vagyok.


2011. dec. 27. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked ilyenek az igényeid , ilyen az ízlésed ennyi!
2011. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rondarandin.hu nézd meg itt lehet találsz párt magadnak! xD
2011. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenből van dögivel,úgyhogy örülj neki...T_T
2011. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én tudok olyat akinek szintén ronda kell,habár hozzáteszem nem ápolatlan, ő úgy van vele hogy az nem nagyon kell senkinek, nem csalja meg, sokkal hűségesebb a többi bombázóhoz képest,...van benne igazság.
2011. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Változókor, jellemző ebben az időszakban, hogy a hormonháztartás felborul egy kicsit.
2011. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért, mert egy ilyen nővel valószínűleg életed végéig élhetnél békében. nem hagyna el másért, nem kefélne félre, mert másnak nem kell.
2011. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szereted ha büdös a pic*a egy kicsit:D
2011. dec. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Ferfi vagy.Egy szegyenetes jelenseg! A szep nok meg b@szhatjak, met ti le se sz@rtok minket! Koszonjuk!
2012. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!