Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Erről a képről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Erről a képről szeretnék véleményt kérni főleg fiúktól és kort is kérek a kommentár mellé. Mert sztem elég csúnya a testem. S ezt szeretném kideríteni

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 7. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jól nézel ki, de legközelebb világosban készíts képet.


A kezdő netezőknek meg küldeném a képet:

[link]

2012. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hol hagytad a melled?:DD
2012. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Voltál már délután tisztába téve, mert ha nem, azonnal peluscsere!!És utána irány az ágy, délutáni alvás.Innen pedig eltakarodj, nem óvodásoknak való!
2012. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia

Nem csúnya a tested. Különben meg inkább az arcodra lennék kíváncsi. Látom, hogy göndör a hajad és ez már jó :). Nem értem egy női test hogy lehet csúnya. Sztem nagyon jó vagy így. Látszik, hogy sportolsz is. Nem vagy dagi, inkább a vékony felé hajlasz, de annyira deszka sem vagy. Pont jó. A melled meg jó úgy ahogy van, nem kicsi meg ez fentről készült kép. Lehet sokan beszólnak, hogy "nincs melled", de ne hallgas rájuk. Nekem tetszik :)


21f

2012. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az alakod, nem érdekel, hogy nincs nagy melled!
2012. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

uh~ nekem nagyon jó tetszenél :D Kb egy iylen lányt készülök most leszólítani

F18

2012. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

én nemtom mit kell beszólogatni.... én ha megnyitom a linket nekem látszik a kép... tanuljatok meg ti netet használni.....

am annak meg köszönöm aki rendesen válaszolt és nem ocsmányul :)

2012. jan. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!