Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatnom a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsimezsi kérdése:

Érdemes folytatnom a kapcsolatot? Normális, hogy idegesít a feleség?

Figyelt kérdés
Először is mindenki véleménye/válasza érdekelne. Belekerültem egy kapcsolatba, ahol én lettem a "harmadik". Ezzel nincs is semmi baj, de baromi féltékeny vagyok a feleségre. A "párom" azt mondja nem kell, ne aggódjak, de néha azért azt is mondja, hogy 16 év házasság kötelességekkel jár. De azt nem tudom elviselni, hogy szexeljen otthon is, aztán meg velem. Változtatni akar,legalábbis azt mondja. Az viszont biztos, hogy szeret. Fél éve csináljuk ezt, most elméletileg másfél hónapja semmi nem volt, de előtte igen. Válaszotokat előre is köszönöm
2011. ápr. 22. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok mindkettőtöknek.100%,hogy dugja otthon a feleségét is,meg is érdemled.Ő nem érdemli meg,hogy 4 lyukra játsszon,de az már más tészta.Vagy széttúrod őket(amihez ő is kell),vagy lelépsz.Én lelépnék a helyedben.22/F
2011. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem haggyad az ilyen pasit....ha nem hagyta ott rögtön a feleségét, akkor ezt úgyis csak húzza majd, amíg tudja, te meg egyre rosszabb állapotba kerülsz majd...féltékenység, nulla önbecsülés, depresszió...

Keress olyat, aki tud értékelni.

2011. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Féltékenység normális lenne, de te itt már bocs a kifejezésért "te nem vagy normális". Mármint a házasságban. Úgy hogy mielőtt neked állna feljebb, lépj le, és legyen már tartásod.
2011. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"belekerultel" hehe mintha valami toled fuggetlen kulso tenyezo kavarna a dolgokat es nem te magad...

"De azt nem tudom elviselni, hogy szexeljen otthon is, aztán meg velem."


Ides lyanyom, a szereto let marpedig ezzel jar. Definicio szerint. Ha ez nem tetszik, akkor keress notlen ferfit.

2011. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem magas lovam van, hanem tapasztalatom. Voltam én is harmadik, de pár hónap után elviselhetetlenné vált, hogy "apucival" is lefekszik a kedves. Kierőszakoltam egy választ, vége lett a kapcsolatnak. Ha fél év alatt nem dönt mellettem, akkor később sem fog.

Később férjként a másik oldalról is megismertem ezt a helyzetet. Azzal a különbséggel, hogy az első gyanús jelnél dobtam az asszonyt. Tudom ki volt a harmadik és láttam, hogy belerokkan a tudatba, hogy én minden este megkaphatom azt a nőt.

2011. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen huzzon melegebbre. van FELESÉGE! te hülye
2011. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nektek pasiknak pláne. Az meg hogy hülye vagyok, egy kicsit rosszul esett, mert ha szeret valakit az ember, akkor egy kicsit másképp látja a világot, ezért is kérdeztelek meg titeket. Hasznos volt, és sajnos, de én is így látom, hogy mennie kell. Még egyszer köszi mindenkinek.
2011. ápr. 26. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, hogy te vagy a harmadik??? Jesszusom.
2013. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!