Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy gondoljátok? Érdemes ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondoljátok? Érdemes ezt az egészet folytatnom?

Figyelt kérdés

Leírom még egyszer a történetet:

Hosszú hónapokra nyúlik a történet vissza, de lényeget megpróbálom leírni!Szóval van egy lány, akit januárba vettem fel msn-re. Egész jól elvoltunk... ...Április elsején megmondta, hogy teccek neki, mire én is elmondtam neki hogy nekiem is tetszik, mire 10 perc értetlenkedés után vissza kérdeztem és ezt akkor már tagadta. Májusba benyögtem, hogy találkozni akarok vele, mire ő azt válaszolta, hogy nem tudja, hogy talizunk-e. Eljött a nyár ő is és én is másfele kezdtünk nézelődni. Az utolsó napon volt egy fesztivál, ahol egy sráccal smárolt. Előtte egy héttel kérdezte, hogy lehet-e arról szó, hogy együtt utazzunk reggelente a suliba. Én igent mondtam rá.

Nem járunk egy suliba, csak arra fele van sulija amerre az enyém is. Én most 11.-es vagyok, ő most 9.-es.

Tehát ez volt szeptemberben... Most November van, októberben volt egy focimeccs, amire kihívott. Ki is mentem, ott volt egy csomó haverja... ...ám vhogy mégis elcsattant közöttünk egy csók, annak ellenére, hogy nincs közöttünk semmi, meg én nem is tetszek neki annyira - ezt állítja ő!

Reggelente volt, hogy kézen fogva sétáltunk, ölelkeztünk, de csók nem volt...

Mostanában elég sokat kezd "szemétkedni" velem, jófej, én szeretem, csak nem értem a helyzetet, de nagyon... most akkor szeret vagy nem?

És ha most nem lesz belőle semmi, akkor szerintetek a távoli jövőben lehet köztünk vmi?


2010. nov. 10. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
persze dugópartnerek még lehettek:)
2010. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
leginkább tőle kérdezd meg hogy mit is akar. az ember érzései változhatnak idővel h valakitől akar-e vmit v nem.
2010. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék!
2010. nov. 10. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
talán még nem tudja h mit is akar valoban,h szerette e nem hiszem mert akit szerettünk avval nem játszunk,kitudja később változhat de ebben ne légy biztos
2010. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!