Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak lányok is hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Aki nehezen ismerkedik, zárkózott, de vágyik arra, hogy találjon valakit, akivel megértik egymást. Aki nem a másik hibáira, hanem a pozitív tulajdonságaira koncentrál. Akivel akár kölcsönös szerelem is kialakulhat.
2012. jan. 4. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy az egyetlen ebben a világegyetemben, az előzőekben és az utána következőkben is.
2012. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem csak nekem vannak hasonló problémáim. Viszont érdekel, hogy mások miként gondolkodnak erről és, hogy élik meg.
2012. jan. 4. 13:21
 3/15 anonim ***** válasza:

jó ideig ilyen voltam én is az egyetem elején.

elég sokáig tartott amíg rájöttem,h ez übergáz!de rájöttem.

nyitottabb,kedvesebb,barátságosabb lettem a suliban,többet mosolyogtam stbstb,és érdekes módon szimpatikusabb lettem másoknak.lettek barátaim,találkoztam egy pasival,akivel imádjuk egymást.szval az élet klassz is tud lenni. :)

úgyhogy hajrá!

24n

2012. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak, csak az ember hiába beszélget velük, hajlamosak szó nélkül eltűnni.
2012. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. válaszoló: teljesen igazad van, ezt már én is észrevettem, vannak ilyen időszakaim, akkor jól elvagyok másokkal is, de hajlamos vagyok visszaesni és olyankor "elzárkózni".
2012. jan. 4. 13:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is nehezen ismerkedek és elzárkózok az emberektől, tehát hasonló cipőben járunk. Nekem van párom,de a zárkózottságom eddig minden kapcsolatomban problémát jelentett.De már rendeteget változtam,csak sajnos egy rég kialakult szokáson nem olyan könnyű változtatni,de nem szabad feladni!
2012. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez nálam érdekes, mert néha egyáltalán nem érzem zárkózottnak magam, néha pedig nagyon depressziós tudok lenni. Nálam azóta rosszabb a helyzet, mióta véget ért egy szerelem.

Te, hogy ismerted meg a párod?

2012. jan. 4. 13:47
 8/15 anonim ***** válasza:
A fősuli előtt amikor szórakozni jártam és ittam a bulikon,ledobtam minden gátlásom és bármelyik pasit megkaphattam,csak mikor megismert és látta,h ennyire félénk vagyok,többnyire véget is értek a kapcsolataim. Ciki v nem,de a mostani párom neten ismertem meg és mindent tudott rólam,mikor először taliztunk. Ő teljesen az ellentétem(kicsit egoista) és próbál segíteni a változásban.
2012. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ciki. Én is neten ismertem meg a szerelmem, akivel sokáig voltunk együtt. Érdekes, hogy netről lett komoly kapcsolatom nekem is. A többi, rövid ideig tartott, de ezekre már nem vágyom. Sok boldogságot nektek. :)
2012. jan. 4. 14:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Neked pedig sok sikert és ne engedd,h egy véget ért szerelem befolyásolja az életed. Biztos rátalálsz az igazira "aki nem a másik hibáira, hanem a pozitív tulajdonságaira koncentrál",csak kitartás.
2012. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!