Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszik észre sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre sokan az igazi emberi értékeket?

Figyelt kérdés

Ez egy általános kérdés, de szerintem mindenkinek van ilyenre saját példája.

Ha csak magamat nézem: A huszas éveim elején járó lány vagyok, de az eddigi kapcsolataim a fiúkkal majdnem a nullával egyenlő. Ennek lehet külső oka is, mert teljesen átlagos vagyok, nincs rajtam extra. Nincs feltűnési viszketegségem, nem dohányzom és nem ittam részegre se magam tini koromban és ahhoz, hogy jól érezzem magamat, nem kell alkohol stb..


Ezen az oldalon sokan azt írják, hogy kedves, türelmes, megértő hűséges stb. és olyan társat keresnek, akik szeretik és elfogadják őket olyannak, amilyen. De a való életben hol vannak ezek az emberek?


2012. jan. 7. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Én valahogy nem találom az ilyen nőket. :)
2012. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gép előtt :) de hogy máshogy fogalmazzak: ott ahol a kutya sem jár. csak lányokat leginkább nem ilyen pasik érdeklik, hiába hogy nem ezt mondják, a való életben mégsem ezt látom.
2012. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom valójában milyennek néznek de már majd 3 éves kapcsolatom van szal csak jol csinálok valamit...

olyan férfiak meg szerintem biztos vannak a környezetedben csak keresni kell

2012. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetemre vagy főiskolára nem jársz? Mert ott elég könnyű ismerkedni és sokan vannak,meg lehet nem ártana ha néha kezdeményeznél : ugyanis magamból kiindulva pl. én nem szoktam semmilyen lánynál.
2012. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Járok egyetemre, de én nem olyan személy vagyok, aki igazán kezdeményezne.

2012. jan. 7. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki dönti el hogy mik azok az "igazi" emberi értékek?
2012. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


Sejtem, hogy nem ismerkedni akarsz ezzel a kérdéssel. De nekem nagyon szimpatikusnak tűnsz. Sztem nincs olyan, hogy átlagos lány. Csak olyan, akinek nincs feltűnési viszketegsége. Az meg külön előny, hogy nem dohányzol, nem piálsz és nem vagy partiőrült.


Inkább a fiúkban lehet a hiba. Télleg nem veszik észre az igazi értékeket. Vagy ha észreveszik, tudják, hogy egy értékesebb lánynál, nem lenne annyi esélyük, mint a könnyen kapható plázacicáknál.


Az, hogy nincs rajtad semmi extra, biztos nem jelentene gondot. Magamon pl azt vettem észre, hogy ha egy lányt miniben látok meg ilyen kivágott felsőkben, akkor drasztikusan csökken bennem az iránta érzett tisztelet.


Melyik egyetemre jársz? Én is egyetemre járok am. Nálunk elég kevés a lány. A "rendes fiúk" meg nem igazán mernek kezdeményezni, tod ők azok akik inkább a megértő, hűséges társra várnak, csak nem mernek lépni. A lányok meg csak a nagymenőket veszik észre. Így a "rendes fiúk"-nak egyre kevesebb az önbizalma.


És csak hogy tudd, a "rendes fiú"-knak, akiket keresel, mindenképpen előny, hogy nem volt még sok tapasztalatod.

Nekem a leírásod alapján nagyon tetszenél.


21f

2012. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem veszik észre az igazi emberi értékeket, mert sokan csak a felszínt látják, az első benyomás alapján azonnal ítélnek, így még az esélyt sem adják meg arra, hogy a másikat közelebbről megismerjék. Ezek a dolgok pedig csak a mélyebb beszélgetések közben jönnek elő.

A magadról leírt dolgok szinte teljes mértékben igazak rám is. Az, hogy átlagosnak tartod magad korántsem jelenti azt, hogy más szemében is az lennél. A Földön biztos van olyan személy, akinek úgy vagy tökéletes ahogy vagy. A baj csak az, hogy a való életben tényleg nehéz megtalálni ezeket az embereket. Mindenesetre ne add fel a keresést, lehet, hogy a legváratlanabb időben találkozol azzal, akit neked szántak.

L/21

2012. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!