Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi akivel ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi akivel ismerkedek beszélt nekem a volt barátnőjéről, mondta, hogy nagyon szerette stb. Ez csak azért mondta el, hogy megsajnáljam, meglágyuljak felé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mondta mert még szerelmes.
2012. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sanszos :) pár héttel ezelőtt volt egy ehhez hasonló kérdés :) És voltam olyan "kö*ög" akkor is (mert a hölgy kissé naiv volt) és kiábrándítottam :) ugyanis ez a pasiknál alapfelszereltség, hogy úgy mondjam... (persze nagy tisztelet a kivételeknek szerencsére van még belőlük is)

Ez amolyan "semmi sincs amivel el tudnálak bűvölni ezért kicsit sajnáltatom magam, hogy megszánj"

2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez van. ...még régebben mondta(mostmár hálistennek nem) hogy oo de szerette és hiányzik és ott van még a macija és blaaa blaa...

szerintem ez iszonyú gáz. bezzeg ha mi beszélünk így a volt pasiainkról, akkor meg megsértődnek,meg ugy veszik, hogy nem vagyunk még túl rajtuk. akkor nekik meg mért lehet?

2012. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert sajt. :D
2012. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Két lehetőség van.

1. Rád akar hajtani és jobb dumát nem talált (sajnáltatja magát, akkor meg kinek kell).

2. Esélyed nincs nála, csak lelki szemetesládának használ, ezzel együtt maximum barátnak tekint.

Mindkét típushoz volt már szerencsém. Ha a 2. típus túllép a kapcsolaton, lehet vele foglalkozni.

2012. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még most is szereti,különben -Téged ezzel leminősítve- nem áradozna Róla! Kérdezd meg tőle,hogy hülyének,kárpótlásnak,"átmeneti segélynek",vagy szeméttárolónak néz! Ha nem tud értelmesen felelni,akkor hajítsd ki,de jó messzire!

Ffi/37

2012. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja veled tudatni hogy a barátnője mennyit törődött vele és most nem törődik vele senki és téged jónak látt a szerszáma karbantartására :D
2012. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!