Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha úgy ismerkedek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha úgy ismerkedek egy fiúval hogy azt mondtam neki van barátom? Nincs barátom, csak nem vagyok benne biztos, hogy akarok-e tőle többet, és én tudom hogy nagyon tetszem neki.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:46
1 2
 1/11 Utcakultúra ***** válasza:
Ha megtudja, lehet hogy nem fogsz neki nagyon tetszeni.
2012. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem tudja meg h nincs barátod, akkor azért nem fog próbálkozni, ha megtudja, akkor meg azért, mert hazug vagy.
2012. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
volt már ilyen csajjal dolgom,de tudtam, hogy nincs pasija,az ilyen csaj utánna akármit mondhat, én nem hiszek neki el semmit.miért hinnék?egyszer lehet hibázni,kétszer már nem.(meg bízni egy ilyen csajban)
2012. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet rá fog jönni, mert egyszer már próbálkozott nálam, akkor tényleg volt barátom és leszereltem. De most meg én kezdeményeztem, csak meggondoltam magam és azért mondtam. :(
2012. jan. 7. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi értelme hazudni.

Ha nem vagy magadban biztos, akkor ennek az egésznek semmi értelme.

2012. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na a végére döntsd már el,h mit akarsz
2012. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hazudozásnak sosincs jó vége,szerintem megérdemel az a fiú annyit,hogy őszinte legyél vele.Mondd meg neki,hogy nem tudod még eldönteni mit érzel iránta és adjon neked időt.
2012. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a csajok védekező reflexe a van barátom duma. ha ezt mondja akkor nincs neki.
2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom mie volt jó neked. Mondd meg neki, hogy nem tudod még azt sem hogy háyadán állsz magaddal. És, hogy nem volt barátod csak nem merted elmondani. Ha most bevallod, letisztázhatod magad, de különben egy életre elásod magad előtte.
2012. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmmmm,, hát én is úgy tanultam, hogy végül nem igazán éri meg hazudni. Csak talán lehetsz olyan helyzetbe, ahol inkább az mint az igazság, mert ciki vagy akármi, nem erre célzok.


Szerintem lehetsz vele őszinte, nincs veszteni valód.

2012. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!