Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazánkban miért ciki a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban miért ciki a randi szót használni?

Figyelt kérdés

szóval cikinek tartják a randi szót használni. hogy érthetőbb legyen.


Magyarországon: találkozhatnánk valamikor

Máshol: randizhatnánk valamikor.


2012. jan. 7. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Definiáld a másholt.
2012. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne általánosíts van aki cikinek érzi az ö szándékai sosem lesznek komolyak... és van aki ki meri mondani mert nem tartja cikisnek mert komolyan gondolja
2012. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ciki lenne? nem tudom. én csak szimplán nem használom, mert nem szokásom.
2012. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretnék veled rendezvous-zni :D
2012. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őőőő, megmondom őszintén, én alapból rühellem a randi szót. Nem tudom neked megmondani miért. Csak.


Az elméleted pedig egy hülyeség. Szerintem. Filmekből/olvasmányokból sem az jön le, hogy egy angol úgy fejezi be az ismerkedést, hogy eljönnél velem egy randira? Ott is inkább azt mondják, hogy Van kedved eljönni velem, ide, ekkor és ekkor?...

2012. jan. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!